444 24 98
  1. Anasayfa
  2. Nakliyat
KATEGORİLER
ŞEHİRLER

Nakliyat Firmaları

Çağla Nakliyat Tarım Ürünleri

Çağla Nakliyat Tarım Ürünleri


Adres : , Telefon : 02842149***
Çınar Nakliyat

Çınar Nakliyat


Adres : Sivas Nakliyeciler Galerisi Merkez / Sivas, Telefon : 0551 40***
Çınar Nakliyat olarak Sivas ve Türkiye genelinde Nakliyat
Akgülen Nakliyat

Akgülen Nakliyat


Adres : ANTALYA KORKUTELİ, Telefon : +90 242 ***
"SİZİN İSTEĞİNİZ BİZİM VAZİFEMİZ"Şehirlerarası ticarette
Filiz Nakliyat

Filiz Nakliyat


Adres : Kara İbrahim Mh.Sancaktar Cad. Asilkent No: 37 Merkez / Kırklareli, Telefon : 0532 15***
Filiz Nakliyat Kırklareli'de; Nakliyat Sektörü
Karatoprak Nakliyat

Karatoprak Nakliyat


Adres : İPEKYOLU MAH.2335.SOK BURCU APT.ALTI NO:6/A HALİLİYE MERKEZ/ŞANLIURFA, Telefon : 0 414 31***
Nakliyat sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek
Tosun Nakliyat

Tosun Nakliyat


Adres : , Telefon : 02324361***
Teknik Nakliyat

Teknik Nakliyat


Adres : , Telefon : 05365286***
Konak Nakliyat Petrol Ltd Şti

Konak Nakliyat Petrol Ltd Şti


Adres : HAMZAPAŞA CAD.MERKEZ POLİS KARAKOL KARŞISI NO:19  YEŞİLHİSAR KAYSERİ, Telefon : 0 352 65***
Kayseride evden eve taşımacılık hizmetiveren firmamız,İç
Uslu Ağır Nakliyat

Uslu Ağır Nakliyat


Adres : Yeni Sanayi Sitesi D/4 blok No: 1 Yahşihan / Kırıkkale, Telefon : 0533 527***
FUAT uslu Tarafından 1978 de kurulan Uslu Ağır Nakliyat firmaların
Kenttaş Nakliyat

Kenttaş Nakliyat


Adres : , Telefon : 05324815***
Ege Sahil Nakliyat

Ege Sahil Nakliyat


Adres : , Telefon : ***
Yaylı Aracılık Hizmetleri ve Ağır Nakliyat

Yaylı Aracılık Hizmetleri ve Ağır


Adres : , Telefon : 04623222***
Şahin Göz Nakliyat

Şahin Göz Nakliyat


Adres : , Telefon : 03522226***
Mahmut Önay Nakliyat

Mahmut Önay Nakliyat


Adres : , Telefon : 05322202***
Yusuf Seker Gıda Nakliyat

Yusuf Seker Gıda Nakliyat


Adres : 11100 Bilecik, , Telefon : 0228 233***
ANKARA MAMAKTA AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI,AVŞA ADASINDA AĞIR YÜK
Kameroğlu Hafriyat Nakliyat

Kameroğlu Hafriyat Nakliyat


Adres : , Telefon : 05321671***
Kadıoğlu Nil Oto Kurtarma

Kadıoğlu Nil Oto Kurtarma


Adres : Yenice Sanayi Sitesi 2 Blok No: 13 , Telefon : 50638946***
Karabük Oto Kurtarma Zonguldak Oto Kurtarma Karabük
Ergeldi Nakliyat

Ergeldi Nakliyat


Adres : HÜRRİYET MAH. GÖNÜL SK BOZKURT APT NO:20 D:1 LÜLEBURGAZ, Telefon : 0537 965***
EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE EVDEN EVE NAKLİYAT KONUSUNDA EN KALİTELİ
En-Nur Turizm Taşımacılık

En-Nur Turizm Taşımacılık


Adres : , Telefon : 03123419***
Hasankara Nakliyat

Hasankara Nakliyat


Adres : , Telefon : 05336818***
Afyon Bayramoğlu Nakliyat

Afyon Bayramoğlu Nakliyat


Adres : , Telefon : 02722232***
Meriç Peyzaj Hafriyat Nakliyat

Meriç Peyzaj Hafriyat Nakliyat


Adres : Sakarya Adapazarı , Telefon : 0507 313***
HİZMİTLERİMİZ; İş Makinası Kiralama Nakliyat Hafriyat Tadilat
Çamoğlu Nakliyat

Çamoğlu Nakliyat


Adres : , Telefon : 03124823***
Tanrıverdi Nakliyat

Tanrıverdi Nakliyat


Adres : , Telefon : 05366219***
Üç  Kardeşler Nakliyat

Üç Kardeşler Nakliyat


Adres : Atatürk Mah. Ebabil Sok. Alaattin Apt.No : 21 Kat: 1 Daire:1 Esenyurt Kıraç / İSTANBUL, Telefon : 0 531 4***
Taşımacılık ve Nakliyatsektörü içerisinde sürekli kendimizi
Şahan Nakliyat

Şahan Nakliyat


Adres : yeni baglar cad karanfil sok no 10 bursa, Telefon : 0224 243***
Evden eve nakliyat Ev-İşyeri-Fabrika-Ofis ve tekstil taşıma
Lojistik Kavramı ve Nakliyat Sektörünün Gelişimi

Lojistik bir ürünün üretiminden sonra son tüketiciye kadar olan depolama, nakliye, gümrükleme, dağıtım ve paketleme gibi bütün aşamaları içeren bir süreçtir. Bu bağlamda lojistik kavramının en önemli aşamasını nakliye aşaması oluşturur. Nakliyecilik alanında hizmet sunmak amacıyla faaliyet gösteren nakliyat firmaları sayısının her geçen gün artış gösterdiği bilinmektedir. Bu doğrultuda nakliye firmalarının sayısının artış göstermesinin en temel sebebi ise; nakliyecilik alanına olan ihtiyacın artması etkili olmaktadır. Bu noktada nakliye firmaları, oldukça önemli bir ihtiyacın giderilmesi için faaliyetlerini yürütmektedir. Ülkemizde nakliyecilik alanın geçmişi oldukça eskiye dayanmaktadır. Çünkü çok ülkemiz göç konusunda çok etkili bir ülkedir. Özellikle son yüzyılda köylerden şehirlere yoğun göçler yaşanmaktadır. Bu göçlerin sonucunda ise evden eve nakliye ihtiyaçları ortaya çıkmış durumdadır.

Taşıma firmaları esasında akla gelebilen her ürünün taşınmasında görev almaktadır. Ancak günümüzde nakliye ya da nakliyat dendiğinde ilk akla ya evden eve nakliyat gelmektedir ya da tır sanayi ürünlerinin taşınması gelmektedir. Evden eve taşıma işi yapan nakliyeciler, özellikle yaz aylarında yoğun bir mesai içerisindedirler. Zira yaz aylarının pek çok memurlukta tayin dönemi olması ve taşınmaya daha müsait bir mevsim olması bu durumun ortaya çıkmasında etkili olmaktadır. Evden eve taşıma konusunda hizmet sunan firmalar, ev eşyalarının evden alınarak istenilen adrese teslim edilene kadarki süreçte hizmet sunmaktadır. Bu noktada günümüz itibariyle sürekli bir yenilik halinde bulunan evdeneve nakliyat firmaları, müşteri memnuniyet odaklı bir hizmeti sunmak durumundadır. Bu bağlamda özellikle son zamanlarda ev eşyalarının kolilenmesinden tutunda istenilen adrese tesliminden sonra tekrar montajlarının yapılmasına kadar faaliyet alanını genişleten evden eve nakliyat firmaları, sürekli olarak hizmetlerini geliştirmektedir.

Şehirlere Arası Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyatlar genel olarak şehirlerarası yapılmaktadır. Bu noktada tayini çıkan ya da farklı durumlardan dolayı taşınmak durumunda kalan bireyler; şehirlerarası nakliyat yapan firmalardan destek almaktadır. Şehirlerarası nakliyat firmalarının hizmetlerinin ücretlendirmesi farklı fiyat seçeneklerinde gerçekleşmektedir. Bu noktada şehirlerarası nakliyat yapan firmaların sayısının artmış olması etkili olmaktadır. Evden eve nakliye konusunda hizmet satın alacak olanların, bu hizmet satın almadan önce iyi bir araştırma yapmış olmaları beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Zira uygun fiyatlı bir nakliye hizmeti satın almanın yolu iyi bir fiyat araştırmasından geçmektedir. Şehirler arasında nakliye fiyatları hakkında bir araştırma yaparken tek kriterin ucuzluk olması esasında hatalı bir davranıştır. Zira evden eve nakliyenin kaliteli olması da önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evden eve nakliye konusunda bir hizmet satın alma konusu esasında oldukça hassas bir konudur. Zira ev eşyalarını bir zarar görmeden evden eve güvenli bir şekilde teslim etmek; üzerinde titiz bir çalışmayı gerekli kılmaktadır. Bu konuda hizmet satın alanların iyi bir fiyat araştırması yapmaları şart olmaktadır. Fiyat araştırması sırasında hizmet standartları ve kalitesi de dikkate alınmalıdır. Bu noktada hem kaliteli hem güvenli bir hizmet standartlarına sahip olan aynı zamanda uygun fiyatlı olan evden eve nakliye firmaları tercih edilmelidir. Evden eve nakliye konusunda fiyat araştırması yaparken; internet ortamından yararlanmak beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Zira bu sayede kısa bir süre içerisinde çok sayıda firmanın fiyatları karşılaştırılmaktadır. Böylece en uygun fiyat seçeneğini sunan ve en kaliteli bir şekilde hizmet verme yeteneğine sahip olan firmalar belirlenmektedir.

Ülkemizde Faaliyet Gösteren Nakliyat Şirketleri

Ülkemiz uluslar arası geçiş güzergahında olan bir ülke konumundadır. Bundan dolayı ülkemiz üzerinden pek çok ulaşım yapılmaktadır. Bunun yanı sıra deniz ulaşımı konusunda ve hava ulaşımı konusunda ülkemizin son zamanlarda kendini geliştirmesi ülkemizde ulaşım sektörünün etkili bir şekilde büyümesine neden olmuştur. Bu noktada ülkemizde hem ulusal hem de uluslar arası faaliyet gösteren nakliyat şirketleri sayısı her geçen gün artmaktadır. Nakliyat şirketlerinin sayısının artmış olması esasında hizmet standartlarının gelişmesi ve uygun fiyatlı nakliye hizmetlerinin oluşması açısından müşteriler için olumlu bir durumdur. Ayrıca ülkemizde nakliyat firmalarının sayısının artması; ülke ekonomisine önemli bir girdi olarak kaydedilmektedir. Bunun yanı sıra, yeni istihdam alanlarının açılması bakımından da nakliyat şirketlerinin sayısının artması beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Nakliye firmaları, sürekli olarak dünyadaki gelişimleri yakından takip etmek durumunda olan firmalardır.  Zira bu sayede yeni oluşan nakliye ihtiyaçlarının karşılanması mümkün olmaktadır. Ülkemizde nakliye şirketleri, oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Bu noktada evden eve taşımacılıktan tutunda sanayi ürünlerinin nakliyesine kadar ayrıca madenlerin nakliyesinden meyve ve sebzelerin taşınmasına kadar pek çok alanda hizmet sunan nakliye sektörü, faaliyet alanını sürekli olarak arttırmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak ise nakliye sektörü kendini sürekli bir şekilde güncelleme gereğini hissetmektedir. Nakliye sektörünün sürekli olarak kendini güncellemesi beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir. Böylece nakliye sektörü sürekli bir şekilde dinamik bir yapıya sahip olmaktadır.
Yazıyı Kucult