• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ailem Kuyu Tandır Kokoreç

Adres :

Cüneytbey Mah. Doğan Sok. No: 38 İzmir » Cumaovası(Menderes)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Göyük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 328 79 45

Tandır kokoreç lezzetine yeni bir boyut kazandıran firmamız Ailem Kuyu Tandır Kokoreç birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Türk geleneksel lezzetleri arasında yer alan kokoreç lezzetini sevmeyen yoktur. Kendine has lezzeti ve dokusu ile yediden yetmişe herkes bu lezzeti severek tüketir. Oldukça zahmetli bir lezzet olan kokoreci mutlaka alanında deneyimli bir işletmeden yemek gerekmektedir.

Biz Ailem Kuyu Tandır Kokoreç ekibi olarak İzmir fast food sektöründe geleneksel lezzetlerimize hayat vermeye devam ediyoruz. Firmamız alanında profesyonel çalışma ekibi ve kaliteli malzeme kullanımından ödün vermeyen yapısı ile vazgeçilmez bir adres haline gelmiştir. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bu lezzeti sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız her zaman taze ve günlük üretim gerçekleştirmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz tüm ürünler güvenilir ve kaliteli satıcılardan temin edilmektedir. Hazırlanmak üzere bekleyen tüm ürünlerimiz ise uygun koşullarda muhafaza edilerek tazeliklerini korumaları sağlanmaktadır. Hijyenik ve sağlıklı ortamlarda üretim gerçekleştirerek sizler için hem lezzetli hem de güvenli tatlara imza atmaya devam ediyoruz.

Ailem Kuyu Tandır Kokoreç ekibi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak bizim için oldukça değerli ve önemlidir. Müşterimizin memnuniyetini sağlayarak sunduğumuz ürünleri afiyetle tüketmeleri için gereken tüm standartları yükseltmeye devam ediyoruz. Sizler de kokoreç lezzetine yeni bir açıdan bakmak ve bu benzersiz lezzetten mahrum kalmamak istiyorsanız işletmemizi ziyaret ederek kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR