• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akkent Baklava

Adres :

Gaziantep Bulvarı Çamlıca Mah.no: 44/a Islahiye/gaziantep ( Şen Koop.yanı ) Gaziantep » İslahiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Davut Akkent

E-Posta Adresi :

davutakkent@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 596 50 68

Whatsapp 2:

0 (535) 447 42 77

Akkent Baklava olarak;gaziantep islahiye baklava çeşitleri,gaziantep islahiye baklava salonu,gaziantep islahiye en yakın baklavacı,gaziantep islahiye kuru pasta satışı,gaziantep islahiye doğum günü pastası siparişi,gaziantep islahiye butik pasta siparişi,gaziantep islahiye su böreği siparişi,gaziantep islahiye maraş dondurması satışı,gaziantep islahiye cevizli baklava siparişi,gaziantep islahiye kömbe siparişi, gaziantep islahiye su böreği nerede yenir, gaziantep islahiye katmer alınacak yerler,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Gaziantep pasta ve pastanesektörünün önde gelen ismi olarak siz değerli müşterilerimizi pastanemizde ağırlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla pastanemizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz. Yılların bilgi ve birikimiyle en lezzetli tatlıları hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Dilerseniz pastanemizi ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. İstediğiniz tatlıyı paket yaptırabilir ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Eğer bir organizasyona davetliyseniz ve eli boş gitmek istemiyorsanız tatlı sizin için en doğru tercih olacaktır. Biz, özenle hazırladığımız tatlıları özenle paketliyor ve sizlere sunuyoruz.

Pasta ve tatlıların lezzetli olması kadar taze olması da önemli… Sektörde bulunan birçok pastane ise tazeliğini kaybetmiş lezzetlerle hizmet veriyor. Biz, pastanemizde sizlere her zaman lezzetli ve taze tatlılarla hizmet vermek için özenle çalışıyoruz. İhtiyaç doğrultusunda yeteri kadar hazırladığımız tatlı ve pastalar sayesinde her zaman taze lezzetleri sizlere sunuyoruz. Baklava çeşitlerimiz, yaş pasta çeşitlerimiz, burma, künefe, yaş pasta ,künefe ,süstlü tatlı ve kuru pasta,böre,kömbe ,su böreği, çeşitlerimizle sizlere geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. İstediğiniz lezzeti güvenle tercih edebilirsiniz.

Pastanemizde hazırladığımız ve sizlere sunduğumuz tüm bu lezzetler sipariş doğrultusunda özel olarak hazırlanabilmektedir. Özel günler için sipariş vererek o gün için hazırlanmış tatlıları sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Biz, uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz bu lezzetleri özenle, dikkatle ve titizlikle hazırlamaya devam edeceğiz. İslahiyet üzerinde bulunan pastanemizi güvenle tercih edebileceğiniz unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR