• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akpınar Kahvaltı ve Çiğköfte Salonu

Adres :

Mevlana Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi No: 67 Gebze Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yetiş Akpınar

E-Posta Adresi :

akpinaryetis@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 411 41 75

Whatsapp 2:

0 (546) 411 41 75

Öğünlerin yoğun iş temposu ile birlikte en ihmal edilenlerinden biri olmasına rağmen özellikle boş günlerde uzun uzadıya yapılanı olan kahvaltıları zevk alabileceğiniz en iyi şekilde siz misafirlerimize sunmaya devam ediyoruz. Kocaeli fast food sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle birlikte öncü bir firma olmayı da başaran firmamız Akpınar Kahvaltı ve Çiğköfte Salonu olarak bizler günden güne büyüyen restoranımız ve hizmet çeşitliliğimiz ile sizlere destek veriyoruz. Huzurlu bir ortamda kahvaltı yapmanızı mümkün hale getiren restoranımız aile işletmesi olarak sizlere aileniz ve arkadaş gruplarınızla birlikte hizmet vermeye hazır beklemektedir.

Çocuklar için de ayrıca hazırlamış olduğumuz bölümler sayesinde uzun uzadıya kahvaltılarınızın tadını çıkarırken çocukların da kendi başlarına eğlenebilmesini sağlıyoruz. Güvenli bir şekilde ayırmış olduğumuz bu alanlara ek olarak açık ve kapalı alanlarımızla birlikte farklı tercihleri olan müşterilerimizin dilediği yerde kahvaltılarının tadını çıkarmasını sağlıyoruz. Özellikle kış aylarında kapalı alanlarımızla sizlere destek verirken açık alanlarımızda ise yaz aylarında serin bir şekilde vakit geçirmenizi mümkün hale getiriyoruz.

Kocaeli için en önemli kahvaltı ve çiğköfte salonlarından biri olarak hizmet veren Akpınar Kahvaltı ve Çiğköfte Salonu olarak bizler kahvaltıda sizlere sunduğumuz kaliteli yiyecek ve çeşitliliği aynı şekilde çiğköfte kalitesinde de önünüze getirebiliyoruz. Özenle hazırlamış olduğumuz çiğköfteleri bu alanda deneyimli ustalarımızla birlikte sizlerin damak tadına en uygun hale getirerek rahatlıkla tüketebileceğiniz şekilde sizlere servis ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR