• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktaş Hurdacılık Ankara

Adres :

Eski Sanayi Sitesi Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Aktaş

E-Posta Adresi :

farukaktas7806@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 278 88 97

Whatsapp 2:

0 (538) 831 43 72

Günümüz koşullarında geri dönüşüm her alanda kullanılmaya; gerekli ve vazgeçilemez bir süreç olarak görülmeye başlanmıştır. Sürekli tüketim halinde olan insanlık ürünlerin kullanım süresini uzatmayı geri dönüşüme borçludur. Geri dönüşüm demir, metal, bakır, alüminyum, kablo, sarı, kurşun, akü, krom ürünlerinde yoğun olarak yapılmaktadır. Bu ürünler hurda sektörünün vazgeçilmez parçaları olduğundan hurdacılık geri dönüşüm için gerekli olan temel mesleklerdendir.

Ankara hurda sektöründe hizmet veren firmamız demir, metal, bakır, alüminyum, kablo, sarı, kurşun, akü, krom ürünlerinin geri dönüşümünü sağlar ve çevreye duyarlı bir firma olarak öne çıkar. Yıllardır bu sektörün içerisinde satıcı ve müşterilerine güven ile hizmet veren firmamız geri dönüşümün yanı sıra hurda alım- satım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Firmamızda kilo ile hurda alımı yapıldığı gibi toptan hurda alımı da yapılmaktadır. Alım esnasında da satım esnasında da doğru fiyatlar belirten firmamız sektördeki sağlam yerini dürüstlüğüne borçludur.

Sağladığımız geniş iş hacmi ile Ankara’da çeşitli kişi ve kurumlara metal hurda ve geri dönüşüm hizmeti sunmakta ve kullandığımız modern yöntemler sayesinde her geçen gün işimizde daha da ilerlemekteyiz. Ortaya koyduğumuz nitelikli işlerimiz, müşterilerimizden dönüt olarak aldığımız yüksek memnuniyet seviyesi bulunduğumuz konumu hak ettiğimizin göstergesidir. Firma olarak tüm çalışmalarımızda satıcıların ve alıcıların haklarını gözeterek ilerleriz. Siz de hurda alım- satım- geri dönüşüm işlemlerinizde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR