• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aladağ Nazlı Ocakbaşı Ciğer Kebap

Adres :

Adana Aladağ Mansurlu Mahallesi İnönü Caddesi No 39 Kasım 2 Aladağ Adana Adana » Aladağ(Karsantı)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fadime Yıldırım - Kazım Yıldırım

E-Posta Adresi :

kazimyildirim00101@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 259 64 90

Sizlere en güzel kebap, ciğer ve ızgara çeşitlerini hazırlayan firmamız bu alandaki en lezzetli tatları sizlere sunabilmektedir. Deneyimli ustalarımız ile en lezzetli kebap çeşitlerini sizler için hazırlamaktayız. Bunun yanında ciğer şiş ve tava lezzetlerini en taze malzemeler ve hünerli ustalarımızın çalışmaları ile hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Izgara et konusunda en güzel lezzetleri de sizler için hazırlıyoruz.

Et yemekleri konusunda en güzel geleneksel lezzetleri sizlere sunmakta olan restoranımız bu konuda yıllardır sizlere başarılı şekilde hizmetler sunabilmektedir. Acılı ve acısız en güzel Adana ve Urfa kebabını hazırlayan restoranımızda sac kavurma lezzetini en güzel şekilde sunabilmektedir. Ayrıca ciğer içinde en güzel lezzetleri sizlere hazırlamakta ve sunmaktayız.

Adana restoran alanında en güzel kebap çeşitlerini sizlere hazırlayan restoranımız geniş ve sağlık şartlarına uygun olan mutfağında her zaman en taze et ve malzemeler ile çalışmaktadır. Sizlerin sağlığı ve damak tadını düşünerek en güzel lezzetleri geleneksel usulle hazırlamaktayız. Deneyimli ve alanında uzman olan hünerli ustalarımız ile mutfak çalışanlarımız sizlere en güzel lezzetleri hazırlamaktadır.

Alanında deneyimli olan servis ekibimiz sizlere özenle hazırlanan lezzetleri sunmaktadır. Her zaman yüksek kalitede hizmet sunarak sizleri en güzel şekilde misafir etmekteyiz. Konforunuzu en güzel şekilde sağlamak için düzenlediğimiz restoranımızda sizlere ve sevdiklerinize en kaliteli servis hizmetini ve en lezzetli geleneksel tatları başarılı bir şekilde sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR