• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaiye Ocakbaşı Balıkçı Kadir Baba'nın Yeri

Adres :

Şekerhane Mah. Fatih Sok. No: 16/a Alanya/ Antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Oktay

E-Posta Adresi :

alaiyeocakbasi07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 210 61 01

Ailenizle veya arkadaşlarınızla değişiklik yapmak istediğiniz zaman Antalya restaurant sektöründe hizmet verdiğimiz restoranımızla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Bazı günler farklılık olsun diye dışarıda yemek yemeyi isteyebilirsiniz. Fakat tercih edeceğiniz restoranın sizin için uygun olması önemlidir. Restoranda sizlere sunulan lezzetler, fiyat, servis, konfor… Bu ve daha fazlası bir restoranın yerini belirlemede etkilidir. Biz, ekibimizle birlikte sizleri en iyi şekilde ağırlamak adına özenle ve dikkatle çalışarak sizleri restoranımızda konforlu ve rahat ortamda, lezzetli ve uygun fiyatlı yemeklerimizle ağırlamaya gayret ediyoruz.

Ekibimizle birlikte her zaman kalite standartları içinde hareket ediyoruz. Kullandığımız ürünlerin taze, kaliteli, güvenilir ve sağlıklı olması bizim için önemli. Yıllardır sizleri en iyi şekilde ağırlamak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri, müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı geliştiriyor, lezzetimizi ön plana çıkarmaya gayret ediyoruz. Restoranımızda kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, köfte çeşitleri, salata ve meze çeşitleri bulunuyor. Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için restoranımızı tercih edebilir, bu lezzetleri tadabilirsiniz.

Geniş ve ferah ortama sahip restoranımızda sizleri ağırlamaya devam edeceğiz. Biz, işimizi titizlikle yaparak sizlere bu lezzetleri en iyi haliyle sunuyoruz. Restoranımıza güvenmeniz, restoranımızı severek tercih etmeniz bizim için önemli. Biz, bu sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece daha iyi çalışmalarla sizleri ağırlamak için gayret göstermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR