• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aldemirler Metal

Adres :

Kıvanç Caddesi No: 23/1 Altındağ/bornova/izmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Aldemir

E-Posta Adresi :

habilaldemir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 470 74 51

Whatsapp 2:

0 (533) 470 74 51

Whatsapp 3:

0 (537) 407 49 83

Sizlere metallerin toplanması ve geri dönüşüme ulaştırılması konusunda hizmet sunan firmamız ev ve iş yerlerinizdeki metallerin ve kullanılmayan beyaz eşyaların alımını yapmaktadır. Deneyimli ekibi ve araçları ile sizin kullanmadığınız ve atıl durumda olan tüm metal türlerini alarak geri dönüşüme ulaştırılmasını sağlamaktayız. Alanında uzman olan firmamız metalleri türüne göre ayırarak sizlerden almaktadır.

Özellikle bakır, alüminyum, krom ve demir malzemelerin toplanması ile endüstriyel mutfak malzemelerinin sizlerden alınması ve geri dönüşümde değerlendirilmesini sağlamaktadır. Evlerde veya iş yerlerinde kullanılan beyaz eşyaların toplanması ve geri dönüşümde değerlendirilmesi firmamızın deneyimli ekibi tarafından yapılmaktadır. Atılacak kullanılmayan demir içerikli tüm eşyalarınız ve atıklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir hurda alanında yıllardır başarılı şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız konusunda uzman ekibi ile sizlere bu alandaki en başarılı hizmetleri sunmaktadır. Geniş hurda toplama alanına sahip olan firmamızı tüm metalleri türüne göre ayırarak sizlerden almakta ve geri dönüşümde bunları değerlendirmektedir. Araçlarımız ve ekibimiz ile ağır ve taşınması zahmetli metaller ve metal içerikli eşyalarınızın alımını başarılı şekilde yapmaktayız.

En başarılı şekilde sizlere hurda alanında hizmetler sunan firmamız bakır malzemelerin değerlendirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kullanılmayan ve inşaat sonrasında ortaya çıkan bakır malzemelerin toplanması ve değerlendirilmesi konusunda sizlere hizmet sunmaktayız. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile en başarılı şekilde sizlere profesyonel hurda hizmetlerini sunabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR