• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alesta Mantı Cafe

Adres :

Mehterçeşme Mah. Hacı Bayram Veli Cad. No: 79/e Kat: 1 Daire: 1 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hürriyet Bilgi

E-Posta Adresi :

hbilgi81@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 320 34 45

İstanbul restaurant sektöründe hizmet veren işletmemiz Alesta Mantı Cafe, birmilyonnokta.com üyesidir. Mantı, kültürümüzün vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Lezzetli olduğu kadar özenle hazırlanması gerekir. Yapımında kullanılan malzemeler, malzemelerin miktarı önemlidir. Mantı kafemizde özenle hazırlanan lezzetli mantılar servis edilir. Hizmet verdiğimiz sektörün önde gelen başarılı ismi olarak değerli müşterilerimizi restoranımızda karşılamaya devam etmekteyiz.

Mantı, farklı yörelerde farklı şekillerde hazırlanıyor. İstanbul’da mantı kafemizde özenle hazırladığımız mantıları özenle servis ediyoruz. Kullandığımız taze kıyma, kaliteli un ve diğer malzemelerle lezzetli mantılar hazırlıyoruz. Dondurulmuş mantı sevenlerle birlikte kızartılmış mantı sevenler için farklı hazırlanmış mantıları servis ediyoruz. Mantı kafemizde sadece mantı değil aynı zamanda içli köfte de servis ediliyor. Doğal ve kaliteli malzemelerle hazırlanan ev usulü içli köftelerle birlikte çeşitli doğal ev yemekleri de servis ediliyor.

Geniş, ferah ve samimi ortama sahip mantı kafemizde doğal, ev yapımı birçok lezzet bulunuyor. Bu lezzetler arasında reçel çeşitleri, tereyağı, peynir ve çökelek yer alıyor. Aynı zamanda ev yapımı şalgam da satışa sunuluyor. Sevdiklerinizle kahvaltı yapmak, lezzetli mantı ve içli köfte yemek için mantı kafemizi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz ürünü paket yaptırabilir, adresinize sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz paket servisimiz kısa süre içinde adresinize yemeğinizi teslim etmiş olacaktır. Kaliteli, sağlığa uygun koşullarda hazırlanan, lezzetli, doğal yapılmış birçok lezzet için sizler de mantı kafemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR