• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alfa Döner

Adres :

Paşabey Mah. Kerim Çavuş Cad. No: 9/a Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neslihan Kaya

E-Posta Adresi :

yarel_121@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 194 00 20

Alfa Döner ailesi olarak verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden tanıtıyoruz. Döner günümüzün en çok sevilen sokak lezzetlerinden biri. Uygun fiyatlı ve doyurucu olmasının yanında lezzetli bir yiyecek olan döner, Sivas’ta tecrübe sahibi ustalarımız tarafından yapılıyor. Sivas restaurant sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda lezzetli döner çeşitlerimizi değerli müşterilerimize servis ediyoruz.

En sevilen sokak lezzetlerinin başında döner yer alıyor. Farklı hazırlama şekilleri bulunan döner, Hatay usulü olarak servis ediliyor. Hatay usulü dönerin özel sosu her gün taze olarak hazırlanıyor. Restoranımızda farklı lezzetler bir arada hazırlanıyor. Merkezde bulunan restoranımızda müşteri memnuniyeti daima ön planda tutuluyor. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Mutfakta ve serviste her zaman büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Böylelikle müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Merkezde bulunan restoranımıza ulaşım kolaydır. Etrafı açık, ferah ve geniş restoranımızı arkadaşlarınızla veya ailenizle tercih edebilirsiniz. Restoranımızda her gün düzenli olarak temizlik yapılıyor. Müşterilerimizi temiz ve sağlığa uygun koşullarda karşılıyoruz. Et döner, tavuk döner ve iskender çeşitlerimiz bulunuyor.

Dürüm, porsiyon ve pilav üstü olarak sipariş verebiliyorsunuz. İstek üzerine dönerler Hatay usulü özel sosla hazırlanıyor. Lezzetli, doyurucu ve uygun fiyatlı döner çeşitlerimiz için sipariş verebiliyorsunuz. Adrese vereceğiniz siparişler ücretsiz paket servis hizmetiyle adrese teslim ediliyor. Okul, ev, işyeri gibi bulunduğunuz adresten yemeğinizi soğumadan teslim alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR