• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ali Usta Odunlu Fırında Pide Ve Lahmacun

Adres :

Esenköy Yalova Cad.4/2 No: 17 Köy Meydanı Esenköy/çınarcık/yalova Yalova » Çınarcık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Özdemir

E-Posta Adresi :

kobraumut2829@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 587 24 73

Ali Usta Odunlu Fırında Pide Ve Lahmacun salonu olarak Yalova Çınarcık’ta faaliyetlerimize devam ediyoruz. Uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha ileri seviyeye taşıyor, misafirlerimizi başka hiçbir yerde bulamayacakları lezzet harikalarıyla buluşturuyoruz. Geniş ürün yelpazemizle her damak zevkine uygun seçenekleri salonumuzda bulunduruyor, herkesin aradığı lezzete işletmemizde ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Yalova restaurant sektöründe en doğal malzemelerimizi deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, gerek ürünlerimizin hazırlanış koşullarında gerekse malzeme temininde hijyen olgusuna azami dikkat ediyoruz. Her biri marka olmuş, güvenilirlik kazanmış, sertifikalı ürünleri işletmemize dâhil ediyor, hususiyetle de et ve et mamullerimizin seçiminde yıllardır belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından taviz vermiyoruz.

İşletme olarak yenilikçi, dürüst, kaliteli, uygun fiyatlı hizmet ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz. Sürekli gelişen ve değişen sektör içinde kurucu ilkelerimizden taviz vermeyerek kendimizi her zaman yenilemeye çalışıyor, hep daha iyisini yapabileceğimize olan özgüvenimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem mutfağımızda hem de servis bölümümüzde deneyimli, tecrübeli, dinamik bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı işini özveriyle yaparken kendilerini geliştirmeye de devam ediyorlar.

Ali Usta Odunlu Fırında Pide Ve Lahmacun olarak kaliteden ödün vermemek adına ürünlerimizin her birini taptaze, günübirlik, sıcacık tüketime sunuyoruz. Soğuk zincir halkasının kırılmasına izin vermeden menülerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Geniş, ferah, nezih ve huzurlu mekânımızda lezzetlerimizi tercihe açtığımız gibi evlere ve iş yerlerine de ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR