• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alibaba Restaurant

Adres :

13 Mart Mahallesi 46. Cadde Yaşam 482 Evleri No: 13/b Z14 Artuklu Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit İlhan

E-Posta Adresi :

yasam482@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (532) 332 71 20

Yemek yemek belki de gün içinde en çok yaptığımız aktivitelerden birisidir. Toplum olarak yemek yemeği çok sevmekteyiz. Güzel ve lezzetli yemekler yemek isteriz. Çok şanslıyız ki her yöreye has çeşit çeşit yemeklerimiz mevcuttur. Çok zengin bir yemek kültürüne sahibiz. Özellikle Mardin ve doğu yöresine gittikçe bu çeşitlilik daha artmaktadır. Alibaba restoran olarak Mardin’de sizlere en lezzetli tatlarımızla beraber hizmet vermekteyiz. Sadece yöresel lezzetler değil dünya mutfağından tatlarla da sizleri buluşturmaktayız.

Dünya genelinde bir süre kültür ve lezzet bulunmaktadır. Birçoğunu belki de hiç yemedik ve bilmiyoruzdur. İşte sizleri Mardin restoran olarak bu tatlarla buluşturuyoruz. Dünya mutfağında çeşitli yemek ve tatlarımız mevcuttur. Ayrıca bizim kültürümüzden her yöreye has yemeklerimizde mevcut olup sizin tercihiniz doğrultusunda yemeklerimiz yapılmaktadır. Profesyonel aşçılarımızla beraber hizmet vermekte olup hepsi alanında uzman kişilerden oluşmaktadırlar.

Bizleri günün her saati tercih edebilirsiniz. Sabah çeşitli kahvaltı seçeneklerimizle beraber hizmet vermekte olup birbirinden lezzetli yiyecekleri sizlere sunmaktayız. Ayrıca toplu kahvaltı organizasyonları da verebileceğiniz gibi ailenizle ve arkadaşlarınızla beraber rahatlıkla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yine öğle ve akşam yemeklerinde bizi her zaman tercih edebilirsiniz. Toplu organizasyon hizmetlerimiz mevcut olmaktadır. Her çeşit yemeğimiz bulunmakta olup et, tavuk, balık her tür hayvan ve yiyecek bulunmaktadır. Yemeklerimiz son derece temiz bir ortamda yapılmakta olup mekanımızın hijyen ve bakımına özen gösterilmektedir. Kaliteyi şıklık ve lezzetli buluşturmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR