• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alo Takos

Adres :

Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ergün Köncü Sokak No: 23/a Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Muhammet Kenek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Kocaeli fast food alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerle adından sık sık söz ettiren firmamız Alo Takos birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyelerinden biridir.

Fast food alanındaki her türlü yemeği en güzel şekilde hazırlayan firmamız lezzetiyle damakları şenlendiriyor. Yemeklerimizi her zaman en kaliteli ve en güvenilir malzemelerden hazırlıyoruz. Göze hitap eden sunumlar ile servis ederek müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Her zaman zevkine ve her bütçeye uyan hizmetlerimiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Fiyatlarımızı daima uygun tutarak sizleri mutlu ediyoruz. Kampanyalarımız ile de çok avantajlı teklifler sunuyoruz.

En lezzetli yemekleri araştırarak yeni lezzetleri tatmanızı sağlıyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken temizliğe de çok dikkat ediyoruz. Restaurantımızda her türlü hijyen kuralına titizlikle uyarak bir sorun ortaya çıkmasını engelliyoruz. Problem yaşamanız durumunda sizlere daima yardımcı olarak problemi en kısa süre içerisinde hallediyoruz.

Fast food alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Bizi telefon numaramızdan dilediğiniz zaman arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilir ya da e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

İsterseniz restaurantımızı ziyaret ederek de lezzetli yemeklerimizi daha yakından görebilir ve tadabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik şekilde hizmet vererek beklentilerinizi her zaman karşılamaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR