• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alo Usta

Adres :

Menteşeoğlu Mah. Süleyman Demirel Blv. 662 Sok. No: 2a ( Uğurlu Fırın Karşısı ) Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kaan Müslüm Öymen

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 135 37 48

Whatsapp 2:

0 (538) 272 30 16

Evlerinizde farklı durumlarda ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerinin çoğunu aynı yerden almak harika olurdu. Biz Alo Usta ailesi olarak, evde ihtiyaç duyduğunuz her türlü tadilat ve tamirat işlemlerini hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde gerçekleştiriyoruz. Alanımızda adımızı hızlı şekilde duyurmayı, bu ilkelere borçluyuz. Aynı zamanda her zaman verimli hizmet verme politikamız sayesinde, her hizmeti hızlı ve güvenli biçimde gerçekleştiriyoruz.

Muğla tesisat sektöründe işimize verdiğimiz değer ve takındığımız ciddi duruş sayesinde rakiplerimizden sıyrılmayı başarıyoruz. Bu sayede her zaman sektörde akla gelen sayılı firmalardan olmayı da başarmış bulunuyoruz. İşletmemizde pek çok farklı alanda bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz. Alanında başarılı çalışma arkadaşlarımız her zaman en iyi hizmeti sizlere sunmak için, farklı hizmetleri bir arada başarılı bir biçimde veriyorlar.

Alo Usta ailesi olarak; boya badanadan su tesisatı onarımına, elektrik tesisatı onarımından çatı tamirine kadar eviniz için gereken pek çok farklı hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda onarımını gerçekleştirdiğimiz alanlarda her zaman temiz çalışmalar sürdürüyoruz. Bu mükemmeliyetçi yaklaşım sayesinde başarılarımıza hız kesmeden yenilerini ekliyoruz.

İşletmemizin en değer verdiği konuların başında, müşteri memnuniyetini sağlamak gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda farklı hizmetleri bir arada sunarak sizlerin her ihtiyacına hizmet vermeyi hedefliyoruz. Sizler de eviniz için gereken tadilat ve bakım onarım hizmetlerini alanında profesyonel bir işletmeye yaptırmak istiyorsanız, sizlere bir telefon kadar uzağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR