• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alperen Balık Tavuk

Adres :

Akdeniz Mah. Güzeloluk Cad. İmam Hatip Üstü Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (532) 355 65 46

Whatsapp 2:

0 (532) 158 65 46

Balık ve tavuk çeşitleri konusunda en güvenilir yerlerden yemek yiyebilmek oldukça önemlidir. Özellikle çok hassas bir konu olan balığı, günlük ve taze temin eden işletmeler tercih edebilmek gerekmektedir. Aksi takdirde sağlık konusunda sıkıntı yaşanabilecek sonuçlar kaçınılmaz olmaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize balık ve tavuk çeşitleri konusunda deneyimli usta aşçımızın ellerinden eşsiz lezzetlerimizi sunabilmek için Mersin restaurant sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma ekibimiz ile birlikte sizlerin hizmetinizdeyiz.

Balık ve tavuk çeşitlerinde en güvenilir adres olan işletmemiz, sizlere günlük tutulan taze balıklardan eşsiz bir balık ziyafeti yaşatabilmektedir. Ayrıca tavuk çeşitlerimizi de tercih ederek kendinize damak şöleni yaşatabileceğiniz menülerimiz de bulunmaktadır.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen işletmemizde malzemelerin temin edilip sizlerin hizmetine sununcaya kadarki her aşamaya özenle ve titizlik ile dikkat ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimiz bizlere sadece damak lezzetlerini değil aynı zamanda sağlıklarını da emanet etmektedir. Bunun bilinci ile işimizi daha titizlik ile yapıyoruz.

Izgara, fırında, yağda olmak üzere pek çok çeşit olarak sizlere sunduğumuz tavuk ve balık çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi Alperen Balık Tavuk işletmemizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz. Mersin’in Erdemli ilçesinde bulunan restaurantımızda müşterilerimizi layığı ile ağırlamak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR