• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınkum Mangal Başı

Adres :

Zeytinli Mahallesi Atatürk Caddesi No: 52 Akçay Edremit Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Sarıçeçik

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (536) 870 55 96

Altınkum Mangal Başı olarak Altınkum Mangal Başı olarak altınkum pide salonu,altınkum lahmacun nerede yenir, altınkum kendin pişir kendin ye, altınkum canlı müzik mekanları, altınkum kilo ile pişmiş et , altınkum kilo ile pişmiş biftek,altınkum en iyi kebap salonu,altınkum alkollü restaurantlar,altınkum toplu lahmacun siparişi,altınkum toplu pide siparişi, vb alanda hizmet vermekteyiz

Profesyonel bir firma olma yolunda gereken adımları hızla atan kuruluşumuz, bugün geldiği noktada ilişkide olduğu müşteriler, iş ortakları nezdinde gurur verici işlere imza atmaktadır. Kuruluşumuzu ve beraberinde daha da ileri noktalara taşıma gayretiyle hareket ettiğimiz bu yolda alanında uzman yönetici ve çalışanlarımız profesyonel katkı sağlamaktadır. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini sürdürebilmesi noktasında firmamız tarafından destek sağlanmaktadır.

Fiyatlarımızın ürünlerimizin kalitesine kıyasla uygun olması ve müşteri ihtiyaçlarının zamanında analiz edilebilmesi, ürünlerimize yoğun talep gösterilmesinin arkasında yatan en önemli sebepler arasında yer almaktadır. Misyonumuz müşterilerimizin taleplerini kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle karşılamaktır. Bunu sağlamak üzere teknolojinin en modern halini üretim sürecimizde değerlendirmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR