• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anadolu Lezzetleri

Adres :

Kirazlık Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 264/a Sivas » Gürün

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dursun Şahin

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (552) 833 63 58

Whatsapp 2:

0 (533) 336 63 08

Restoran sektöründe hizmet veren Anadolu Lezzetleri birmilyonnokta.com üyesidir. En sevilen geleneksel Anadolu lezzetlerini istifadenize sunuyoruz. Ustalarımızın maharetiyle ortaya çıkan lezzetlerimizle damak tadınıza hitap ediyoruz. Güler yüzlü personellerimizle müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Yıllardır verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin teveccühünü kazanmayı başardık. Her daim çağa uygu yenilenen hizmetlerimizle kesintisiz bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Her yönüyle faaliyet gösterdiğimiz sektörde kendimizi geliştirerek hizmetlerimize yansıtmaktayız.

Sivas restoran olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede sevilen bir lezzet durağı olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize nezih mekanımızda en hijyenik koşullarda hazırladığımız lezzetleri güvenle tadabilecekleri bir imkan sunuyoruz. Kullandığımız her ürün kalite kontrolümüzden geçerek güvenle sizlerin istifadesine sunulmaktadır. Geniş menü seçeneği ile sizlere pek çok alternatif sunuyoruz. Firma olarak toplu sipariş imkanını da sizlere sunuyoruz. Alo paket servis hizmetleri ile lezzetlerimiz adreslere teslim yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmetlerimizi ulaştırmak adına her türlü imkan ve kolaylığı sağlıyoruz.

Restoranımızda damak tadınıza hitap eden lezzetlerimizle hoşça vakit geçirebileceğiniz bir imkan sunuyoruz. Sizlere; pide çeşitleri, lahmacun, pizza, kiremitte balık ve daha pek çok sevilen lezzetimizi istifadenize sunuyoruz. Rekabet ettiğimiz bölgede hem sizlere sunduğumuz lezzetler hem de güler yüzlü hizmetlerimizle adımızdan çokça söz ettiriyoruz. Bize ulaşmanız adına bütçenize hitap eden uygu fiyatlarla hizmet veriyoruz. Ticari kazancın ötesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetlerimizle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR