• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antep 1 Pide Ve Lahmacun Salonu

Adres :

Söğütlü Mahallesi Atatürk Caddesi 1 Nolu Sağlık Ocağı Karşısı Iğdır Merkez Iğdır » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Yıldırım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 937 38 13

Whatsapp 2:

0 (535) 937 38 13

AÇILIŞ SAATİ : 09:00

KAPANIŞ SAATİ: 23:00

Iğdır merkezde kapılarını açmış olan Antep 1 Pide ve Lahmacun Salonumuzla hizmetinizdeyiz. Damak tadına özen gösteren hizmet anlayışına sahip kalmaya devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimize yöresel anlamda kusursuz servis önceliğimizdir. Özenle seçilip yıkanan sebzelerimiz ve et kalitemiz ile size lezzetimizi tattırmak birincil görevlerimiz arasında. Mutfağımızda özenli, hijyene önem veren ve lezzeti başa alan personelimiz kalitemizi yansıtmakta.

Mutfak geleneklerimize sahip ve hizmet yeniliklerine hakim olmaya çalışmaktayız. Hamurumuzla da farkımızı ortaya koyuyoruz. Bu farkı sizlere tattırmaya, onayınızı almaya ve gelişmeye devam diyoruz.

Salonumuzun servis kalitesinin yanında, hızlı paket servisimizle hizmetinizdeyiz. Paket servisi; işine önem veren, müşteri memnuniyetini dikkatle takip eden ve pratik personelimiz ile yapılmaktadır. Kendinizi evinizde hissettirecek salon ortamımız ve lezzetli sunumlarımızla Iğdır restoran alanında fark yaratmak misyon olarak kabul ettiğimiz ilkelerdendir.

Konumumuzun avantajlarını kullanarak paket servislerinde de hız kesmiyoruz. Sizleri dikkate alarak organizasyonlarınızda yükünüzü hafifletmeye karar verdik, ‘’Yemek sizin için sorun olmasın’’ diyerek o görevi biz üstleniyoruz. Evlerinize davet ettiğiniz misafirlerinize farklı yemekler tattırmak isteyenlerin bir numaralı adresiyiz. Toplu siparişler (davet, taziye, kutlama vs.) verilebilen salonumuzda sizlerin damak tadına hizmet ediyoruz. Kural kabul ederek, kendi mutfağınızda pişmiş hissi vermek bizim için çok ama çok önemli.

Sağlığınızı lezzetimize katıp sizler için sunmayı görev ve sorumluluk kabul etmekteyiz. Antep usulü pide ve lahmacunun tadına varacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR