• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antepli Nahsen Usta Bi Nohutdür

Adres :

Mansuroğlu Mah. 286 Sok. No: 16/b İzmir » Bayraklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nahsen Bozaslan

E-Posta Adresi :

Antepli.Nahsenusta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 799 72 27

Gaziantep mutfağı denilince aklımıza türlü türlü tatlılar ve kebaplar geliyor. Fakat Gaziantep mutfağı tatlı ve kebaptan ibaret değildir. Antep’in sokak lezzetleri de oldukça meşhurdur. Nohutlu dürüm Gaziantep’in sokak lezzetleri arasında yer almaktadır. Çoğunlukla seyyar arabalarda satılan nohutlu dürüm genellikle bölge halkı tarafından sabah kahvaltıda tercih edilmektedir. Nohutlu dürüm; kemik suyunda salça ve soğanla haşlanan nohutun pul biber, karabiber, kimyon ile harmanlanıp sıcacık pidenin arasında sunulmaktadır.

Antepli Nahsen Usta Bi Nohutdür olarak Antep’in enfes sokak lezzetini Bayraklı ’ya getirdik. İzmir fast food sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu zamana kadar yediğiniz fast food çeşitlerini unutun! En farklısı ve en leziziyle tanışma vaktiniz geldi. Oldukça doyurucu, lezzetli, sağlıklı ve uygun fiyatıyla nohutlu dürümümüzle tanışın, bir daha vazgeçemeyeceksiniz. İster Antep’te olduğu gibi nohutlu dürümümüzle kahvaltınızı yapın isterseniz günün diğer saatlerinde yiyin.

Malzemelerimiz günlük ve taptazedir. Bu topraklarda yetişen tüm ürünleri büyük bir aşkla dürümlüyoruz. Dürümlerimize çıtır çıtır, altın renginde, incecik patates kızartması eşlik etmektedir. İnsan sağlığını önemseyen firmamız mutfağındaki ürünlerin tazeliğine, kalitesine önem verir, hijyenik mutfağımızda ürünlerimiz sağlıklı bir ortamda hazırlanır ve müşterilere sunulur. Güler yüzlü personelimiz ve kusursuz hizmetimizle Bayraklı’dayız. Antepli Nahsen Usta Bi Nohutdür olarak müşterilerimizin hem karnını doyuruyor hem de bütçelerini düşünüyoruz. Nohut dürümümüz hem kaliteli hem de hesaplıdır. Eğer hala Antep’in meşhur nohutlu dürümüyle tanışmadıysanız bugün bize davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR