• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arasta Cafe

Adres :

Eski Mardin 1.cad Kızılay Karşısı No: 390 Mardin Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Murat Denk

E-Posta Adresi :

denkmurat@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 627 62 36

Whatsapp 2:

0 (541) 627 62 36

Sıcak bir çay veya kahve tüketimi için güzel bir işletme seçmek istediğinizde, yaşadığınız kentin en seçkin kafeteryalarından birini tercih etmeniz doğru olacaktır. Örneğin, Mardin Merkez bölgesinde ikamet ediyorsanız, hem bir kafeterya hem de restaurant işletmesi olarak Arasta Cafe sizlere nitelikte hizmetler sunmaktadır.

Arasta Cafe işletmesi olarak Mardin restaurant sektörü içerisinde elit ve özel bir yapıya sahip olduğumuz için daha fazla tercih ediliyoruz. Özellikle sağladığımız eşsiz dekorasyon yapısı ile otantik ve keyifli bir görsellik sunuyoruz. Geleneksel mimarinin modern ve kaliteli seçenekler ile bir araya geldiği, eşsiz bir mutfak ve sunum kalitesi sizi çok daha apayrı bir noktaya ulaştırıyor.

Bir aile yapısı oluşturan işletmemiz sayesinde en özel günlerinizde eşsiz sofralara ulaşmak için Arasta Cafe size eşsiz bir mutfak ile hizmet veriyor. Bu sayede sabah kahvaltısı, toplu yemek organizasyonları, alkolsüz bir restoran hizmeti, doğum günü kutlamaları, serpme köy kahvaltısı, özel gün kutlamaları ve et yemekleri ile Türk yemekleri noktasında istediğiniz her seçeneği işletmemizde bulabilirsiniz.

Yılın 365 günü sizlere hizmet vermeye devam eden işletmemiz sayesinde önceden rezervasyon şeklinde özel günlerde organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Farklı dönemlerde sunulan eşsiz menüler ve özel tarifler sayesinde de işletmemiz üzerinden hizmet alarak çok daha leziz ürünlere ulaşabilirsiniz. Nezih bir yapıya sahip olan işletmemizde güler yüzlü bir hizmet almak için sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla birlikte bizleri ziyaret ederek kaliteye ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR