• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asel Fast Food & Ödemiş Köftecisi

Adres :

Cumhuriyet Mah. Minare Sok. No: 5 Aydın » Kuşadası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sabahattin Hilmi Günaltay

E-Posta Adresi :

sebo__hilmi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 257 74 67

İşletmemiz; Aydın Fast Food sektöründe siz değerli müşterilerimizin damak tadına hitap eden ürün çeşitlerimiz ile hizmet vermek için sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin teveccühünü kazandık. Izgara köfte ve tavuk döner çeşitlerimiz başta olmak üzere şiş köfte, sandwich, hamburger, cheesburger ve bazlama gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz. Firmamız sektörde damak tadını bilenlerin tek durak noktasıdır. Bol porsiyonlarımız, menülerimizin yanında mevsim salata ve turşu ikramlarımız ile kaliteden taviz vermeden hizmet sunmaktayız.

Firma olarak iş ve çalışma güvenliği, gıda güvenliği şartlarına en azami ölçüde riayet etmekteyiz. Mutfağımız hijyen ve temizliği ile her daim müşterilerimizin denetimize açıktır. Bununla birlikte salonumuz günün istediğiniz her saati aileniz, sevdikleriniz veya tek başınıza gelebileceğiniz nezih, sakin ve samimi bir ortama sahiptir.

Firmamıza alo paket sipariş hattımızdan bize kolaylıkla ulaşabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Ev ve iş yerleriniz için toplu ya da perakende sipariş almaktayız. Güler yüzlü, çalışkan ve hızlı servis personelimiz siparişlerinizi en kısa sürede adresinize kadar ulaştıracaktır.

Firma olarak sunduğumuz eşsiz lezzetlerimizin yanı sıra güler yüzlü hizmet anlayışımız, müşterilerimizin günün her saati rahat edebileceği ortamımız ile sektördeki sürekliliğimizi devam ettirmek en öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak geleceğe emin adımlarla yürümeye kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR