• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aşhana Antika Mutfak

Adres :

Ferhuniye Mah. Hastane Cad. No: 10/ B Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Karabulut

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (555) 003 48 84

Günlük koşuşturmacalar arasında kaybettiğimiz enerjiyi, aldığımız besinler ile kendimize geri kazandırmamız gerekir. Nasıl ki benzini biten bir araba ya da şarjı biten telefonlarımız çalışmayıp bizi yarı yolda bırakıyorsa yeterli besin alamayınca da vücudumuz bizi yarı yolda bırakacaktır. Bu sebepledir ki düzenli ve sağlıklı beslenmek insan vücudu için vazgeçilmez bir etkendir.

Her ne kadar karın doyurmak değil mi bu boş ver düşünceleri zihinlerde dolansa da aslında yemek için tercih edilecek bu besinler çok büyük önem teşkil etmektedir. Bu nedenle seçici olunması gereken yemek konusunda yağlı ya da bol karbonhidratlı tercihlerden kaçınıp daha sağlıklı olan ev yemeklerini tercih etmekte büyük fayda vardır. Çünkü içeriği çok geniş olan Türk mutfağında birbirinden sağlıklı, her biri ayrı şifa veren ve tabii ki de lezzetli yemek çeşitleri bulunmaktadır. Biz de sizlerin sağlığını düşünerek açtığımız Konya ev yemekleri sektörü içerisinde yer alan Aşhana Antika Mutfağımızda birbirinden sağlıklı ve farklı tatlarda yemeklerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizler için her biri özenle seçilen doğal malzemelerden yemek yapan aşçılarımız ve servis elemanlarımız ile her bütçeye uygun bu tatları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Elbette ki bu tatları siz değerli müşterilerimize ulaştırıncaya kadarki geçen her evrede hijyen kurallarının en ufak bir detayını bile atlamadan, katı bir şekilde uyuyoruz. Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alan mutfağımızda tüm Konya’lı hemşerilerimizi ve yolu buradan geçen tüm müşterilerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR