• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asil Bahçe Restaurant

Adres :

Serçeköy Mah. Serçeköy Sokak No: 160 Efeler Aydın Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Güler - Özgür Ulutaş

E-Posta Adresi :

asilbahce09@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 028 18 18

Whatsapp 2:

0 (551) 028 18 18

Müzik ve eğlence bulunduğu her noktada insanlara huzur veren ve keyifli zamanlar geçirilmesini sağlayan etkinliklerdir. Farklı lezzetlerin bir araya getirilmesi ve güzel sofraların kurulması ile birlikte iyi bir eğlence elde edilmesi için dostlarla bir araya gelecek iyi bir mekan seçilmesi gerekir. Örneğin, Asil Bahçe Restaurant işletmesi Aydın Merkez ilçesinde sizlere aradığınız bu nitelikli hizmeti ve kaliteli işletmeyi sağlamaktadır.

Asil Bahçe Restaurant işletmesi olarak Aydın restaurant kültürü içerisinde sizlere sunduğumuz farklı mutfak menüleri ve canlı müzik etkinlikleri ile akşamlarınızı çok daha nitelikli ve keyifli bir hale getiriyoruz. Aileniz, sevdikleriniz, çocuklarınız veya dostlarımız ile güzel bir havuz başı eğlence gerçekleştirmek istediğinizde ve güzel bir müzik dinlemek istediğinizde birçok ünlü sanatçı ile birlikte haftanın farklı günlerinde etkinliklerimize katılabilirsiniz.

İşletmemiz üzerinde hizmet almak için merkezi bir noktada bulunan bahçemizi ziyaret edebilir ve farklı organizasyonlar için işletmemizde planlama gerçekleştirebilirsiniz. Toplu yemek organizasyonu, doğum günü kutlamaları, kahvaltı organizasyonları, mangal organizasyonları, özel kutlama günleri ve nişan gibi kutlamalarda işletmemiz üzerinden hizmet alınabilir.

Haftanın farklı günlerinde Türkiye genelinde farklı ve ünlü sanatçıların bir araya geldiği müzikli eğlence geceleri sayesinde keyifli bir sofrada bir araya geleceğiniz kişiler ile unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz. Tek bir telefon sayesinde önceden rezervasyon gerçekleştirebilir ve bu keyifli akşamlar için kendinizi hazırlayabilirsiniz. 365 gün boyunca işletmemiz üzerinde aradığınız bu nitelikli hizmetleri bularak yerinizi ayırtabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR