• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aslan Döner ve Kebap Salonu

Adres :

Eski Sanayi Sitesi 678 Sok. No: 19 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bakır Aslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 215 90 86

Whatsapp 2:

0 (545) 516 53 08

Lezzet şölenlerinin yeni adresi Aslan Döner ve Kebap Salonu olarak bizlerde birmilyonnokta.com üyelerindeniz. Biz ülkemizin en çok sevilen, en çok tanınan, en çok rağbet ve ilgi gören meşhur kebap lezzetini gelenekselliğini bozmadan ustalarımız ile sizlere sunmaktayız. Hijyen kurallarına birebir uygun mutfağımızda, ustalarımız ile birlikte her daim müdavimi olduğumuz döner ve kebap lezzetini salonumuzda siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Son derece güncel ve hijyenik mutfağımızda çalışan döner ve kebap ustalarımızdan siz iyi vakit geçirin diye hızla çalışan garsonlarımıza kadar işimizi severek ve güler yüz ile yapıyoruz. Hiç kaybetmediğimiz esnaf ahlakı ve iş anlayışımız ile sizleri de mekanımızda ağırlamayı diliyoruz.

Aileniz ve sevdikleriniz ile gelip ekmek arası döner, çorba çeşitlerimiz, karışık tost, adana dürüm, pilav üstü döner, tavuk şiş, tavuk ızgara, tavuk döner, köfte piyaz gibi özen ile hazırlanmış menülerimizi tadabilirsiniz. Dilerseniz alo paket servisimiz ile siparişinizi hızla ve güvenle evlerinize ulaştırmaktayız. Antalya restaurant sektörünün sağlam firmalarından birine dönüşmüş Aslan Döner ve Kebap Salonu olarak işimize aşk ile sarılmakta, her gün siz müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlamaktan mutluluk duymaktayız.

Gün geçtikçe müdavi haline geleceğiniz salonumuzda keyif ve konfor ile oturup aileniz ve arkadaşlarınız ile yemek yerken bizler siz değerli müşterilerimiz için hep en iyi şekilde çalışır, sizlere en kaliteli ürünlerimiz ile ağırlamaktan büyük bir zevk ve gurur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR