• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asmin Temizlik

Adres :

Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Nas

E-Posta Adresi :

asmindelal84@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 430 83 83

Whatsapp 2:

0 (539) 430 83 83

Whatsapp 3:

0 (535) 325 29 62

Asmin temizlik şirketi, merkezi Mersin Mezitli’de bulunan ve çevredeki tüm ilçelerde hizmet sunan özel bir kuruluştur. İş çevresi ve müşteri ilişkilerinin kurulmasında, bu ilişkilerin yürütülmesinde güven duygusu oluşturmaya öncelik vermiş olan firmamız, tüm çalışanları ile kaliteli hizmete ulaşabilmeniz için canla başla çalışmaktadır.

Cam temizliği, ev temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği ve okul temizliği gibi hem kamu hem de özel alanda hizmet sunmaktayız. Firmamız haftalık periyodlarla genel temizlik, aylık periyodlarla ince temizlik seçenekleri sunmaktadır. Bunların dışında bayram, mevlüt, kutlamalar gibi özel günler için de temizlik hizmeti veren firmamız; tadilat, boyama işlemleri sonrasında da oluşabilecek kaba döküntülerin ince temizliği için müşterilerimize yardımcı olabilmek amacıyla çalışmaktayız.

Her geçen gün farklı alanlarda daha fazla müşteriye hizmet sunmaya devam eden firmamız hijyen kurallarını esas alarak sunduğu hizmetleri hem en iyi kalitede, hem ekonomik, hem de hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Gün geçtikçe büyüyen firmamız pek çok iş sektörüne hizmet götürmektedir. Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını hassasiyet ile karşılayan, hizmet sunarken gösterdiği ilgi alaka nedeniyle Mersin temizlik sektöründe çevredeki diğer rakip firmalar arasında en çok tercih edilen isim olmuştur.

Müşterilerimize sunulacak hizmetleri yerine getiren ekibimiz, gerekli eğitimlerden geçirilip özenle seçilerek işe alınmış olan personellerimizden oluşmaktadır. Tempolu ortamlarda, enerjik bir şekilde çalışan ekibimiz kaliteli hizmetler sunuyor, sundukları hizmetler karşılığında başarıları ödüllendiriliyor. Ödüller aracılığıyla motive edilen personelimiz daha sonraki çalışmalarında gerekli olan enerjiyi bu motivasyondan sağlıyorlardır. Her ne zaman temizliğe ihtiyacınız olursa biz kurumsal gücümüzle sizin yanınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR