• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Asmin Temizlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Arif Tatlı

  • firma instagram

Her insan temizliğine kişisel bakımına özen göstermektedir. Aynı şekilde yaşadığımız yerin veya çalıştığımız iş yerinin de temiz olmasını isteriz. Pis bir kotluğa oturmak ya da tozlu bir halıya basmak istemeyiz. Fakat yoğun iş temposu ya da evdeki imkânlar el vermediği için her zaman detaylı temizlik yapamayabiliriz. Veya evimizi ya da iş yerimizi ne kadar temiz tutmaya çalışırsak çalışalım bir sürü insan girip çıkmakta ve illaki batmaktadır. Temizlik konusunda size yardımcı olmak ve isteğiniz kusursuz temizlikle sizi buluşturmak ise bizim işimizdir. Asmin temizlik olarak Mersin’de hizmet vermekte olup müşteri memnuniyeti esastır.

Her insan için temizlik önemlidir. Kendi yaptığımız temizlik her zaman yeterli olmayabilir. Bu yüzden ev, ofis ve büro gibi yerlerin temizliğini firmamıza emanet edebilirsiniz. Bunların yanında sürekli oturduğumuz kotlukların temizliği, halı yıkaması gibi işlemlerimiz de mevcuttur. Ayrıca yeni bitmiş inşaatların inşaat sonrasında temizliğini yapmaktayız. Stor, zebra perde yıkama gibi evinizdeki eşyalarınızın temizliğini gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.

Mersin temizlik olarak size aradığınız detaylı temizliği sunmaktayız. Temizlik firmamızı arayarak hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz. Evlerinizin yanında detaylı araç temizliği de yapılmaktadır. Deneyimli personellerimizle kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Sizin evinizde veya ofisinizde temiz ve hijyenik bir ortamda oturmanızı sağlamak hedefimizdir. En kaliteli ve etkili temizlik ürünlerimizle eşyalarınıza herhangi bir zarar vermeden işlemlerimiz yapılmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR