• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Asos Mantı Kahvaltı Cafe Bistro

Adres :

Aşağı Kayabaşı Mah.atatürk Bulvarı Akdemir Apartmanı Altı No: 1 Niğde Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Yücel-ozan Yücel

E-Posta Adresi :

asosbistro@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (530) 921 46 98

Whatsapp 2:

0 (552) 334 33 51

Whatsapp 3:

0 (555) 051 92 51

Whatsapp 4:

0 (530) 921 46 98

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı öğününün doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için sağlıklı ve doyurucu bir menü ile bu öğünü tamamlamak gerekir. Ev ortamında ya da iş yeri ortamında bu kahvaltı imkanına ulaşmanız mümkün olmuyorsa, doğru bir işletme üzerinde kahvaltı hizmeti alarak güne doğru bir şekilde başlayabilirsiniz. Örneğin Niğde Merkez ilçesinde yaşıyorsanız, iyi bir kahvaltı menüsü ile keyifli ve lezzetli bir sofra bulmak istiyorsanız, Asos Mantı Kahvaltı Cafe Bistro işletmesi sayesinde aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz.

Asos Mantı Kahvaltı Cafe Bistro işletmesi olarak sizlere Niğde Merkez ilçesinde verdiğimiz hizmetlerle sabah kahvaltısı menüsü ve gün içerisinde farklı yemek menüleri ile hem bir restaurant hem kafeterya hizmeti sunuyoruz. Bu sayede Niğde restaurant sektörü içerisinde geniş bir yapıyla nezih bir işletme üzerinden hizmet alma şansı elde ediyorsunuz.

İşletmemiz sayesinde özellikle sabah kahvaltısı vakitlerinde serpme kahvaltı menüleri, kahvaltı tabağı, gözleme, taze börek ve hamur işleri gibi birçok çeşit bulabilirsiniz. Öğlen ve akşam yemekleri için restaurant olarak hizmet alabileceğiniz işletmemiz sayesinde çok lezzetli el açma mantı, farklı yemek menüleri, içli köfte ve sıcak lezzetler bulabilirsiniz.

Özel günlerinizde ve kutlama gibi organizasyonlarda işletmemiz üzerinden hizmet alarak, önceden rezervasyon ile doğum günü kutlaması, parti veya evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. İşletmemiz sizin için bir aile lokantası kültürü ile kalite, prestij ve sıcacık bir ortamı bir araya getirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR