• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Cafe Fastfood

Adres :

Altay Mah. Banyolar Cad. No : 29/b Balıkesir » Gönen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aysun Ocaktan - Rafi Ocaktan

E-Posta Adresi :

rafiocaktan37@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 596 00 32

Karnınız acıktığında ve sevdiklerinizle tüm ürünlerini gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz bir kafe aradığınızda, Ay Cafe Fast Food ailesi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Her zaman iyi kalitede ürünler sunan işletmemiz bu sektörde örnek bir işletme olmayı hedeflemektedir. Güler yüzlü hizmet, sıcak ve taze ürün servisi ve uygun fiyatlar sunduğumuz işletmemizde mutlaka kendinize uygun bir lezzet bulabilirsiniz.

Balıkesir fast food sektöründe, her zaman yeniliklerin ve gelişmelerin sıkı takibini yapıyoruz. Geleneksel Türk lezzetlerinin yanı sıra sunduğumuz yenilikçi lezzetlerle de dikkat çekiyoruz. Üretimini yapmış olduğumuz her ürünü hijyenik ve sağlıklı koşullarda gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda bu ürünleri kaliteli ve taze malzemeler kullanarak üretiyoruz. Böylece her yemekte aynı lezzeti sizlere sunmayı hedefliyoruz.

İşletmemizde pek çok farklı lezzeti sizlere sunuyoruz. Döner çeşitlerinden, tost çeşitlerine, hamburgerden dürüme kadar aklınıza gelebilecek pek çok ürünün üretimini sağlıyoruz. Alanında profesyonel ve yetenekli çalışma arkadaşlarımız sayesinde her üründen aynı verimi almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletmemizde en değer verdiğimiz konu, sizlerin memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda tüm kalite kontrol standartlarına uygun üretim gerçekleştiriyoruz. Çalışma alanlarımızın ve üretim alanlarımızın temiz ve hijyenik olmasını sağlıyoruz. Sizler de kaliteli fast food ürünlerini alanında adından sıkça söz ettiren bir işletmeden tercih etmek isterseniz, işletmemizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyacağımıza şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR