• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ay Kardeşler Metal Hurdacılık

Adres :

Horozluhan Mahallesi Yazırhan Sokak No: 23 Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Ay - Adnan Ay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 825 43 50

Whatsapp 2:

0 (536) 391 28 50

Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde hurda sektöründe hizmet veren Ay Kardeşler Metal Hurdacılık, birmilyonnokta.com üyesidir. Bağlı bulunduğumuz il ve çevresinde her türlü metal atık ve hurda malzemelerini topluyor ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Konya hurda sektöründe Türkiye’de potansiyeli yüksek bir şehir olarak bulunuyor. Yeni kentsel uygulama planları ile eski ve terkedilmiş yapılar yıkılarak yerini son yüzyıl teknoloji çağına uygun yeni, modern bina yapılaşmaları alıyor. Yeni bir şehircilik anlayışıyla Konya, gittikçe artan inşaat sektörüne kapılarını açmaktadır. Eski bina ve taşınmazların yıkımı sonucu ortaya çıkan demir ve benzeri gibi metal atıklar, firmamız tarafından alınarak geri dönüşüm firmalarına satılmaktadır. Böylece adeta doğal sürdürülebilir bir sistemin parçası olarak görev yapmak bizleri bir anlamda mutlu etmektedir. Çalışmalarımız ile hem ülke ekonomisine katkıda bulunuyor hem de atık madde azalımı için dünyaya önemli bir katkıda bulunmuş oluyoruz.

Ev, işyeri ve her türlü alanda kullanılan metal malzemeden üretilmiş ancak ömrünü tamamlamış işe yaramayan eşyalar da firmamız tarafından satın alınmaktadır. Hurda alım satım konusunda uzun yıllardır çalışan firmamız, sizin ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri deposunda bulundurmaktadır. Gerek toptan gerekse perakende satışlar ile sizlere hizmet veriyoruz. Hurdaya çıkan her türlü metal eşyalarınız için bizi arayabilirsiniz. Kapınıza kadar gelerek eşyanız hakkında bir ücret bedeli belirliyor ve anlaştığımız takdirde satın alıyoruz.

Gelecekte de işimizi severek ve büyük bir özveriyle gerçekleştireceğiz. Daha güzel ve yaşanabilir bir dünya için metal atıklarınızı değerlendirelim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR