• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşe Teyze Özel Gün Yemekleri

Adres :

Bahçeşehir İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Demirel

E-Posta Adresi :

umuttekin33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 487 01 37

İşletmemiz; İstanbul ev yemeği sektöründe hizmet vermek amacı ile yola çıkmıştır. İşletmemizin amacı her türlü özel, gün, kutlama ve eğlencelerinizde ev yapımı sulu yemek çeşitlerimiz başta olmak üzere kısır, börek kurabiye, poğaça gibi unlu, şerbetli ve sütlü tatlı çeşitlerimiz ile hizmet vermektedir. İşletme olarak yılların mutfak tecrübesi ile her türlü yemek çeşitlerimizi ve unlu mamullerimizi sunuma hazırlarken lezzet hakkını vermenin gururunu yaşıyoruz.

Mutfağımızın temel çalışma prensibi müşterilerimiz ile kurduğumuz güven bağıdır. Bu güven bağı sayesinde ticari hayatımızda müşterilerimiz ile aramızda uzun soluklu bir iletişim ortamı oluşturduk. Önceliğimiz daima müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Dolayısıyla gerek malzemeden gerekse emeğimizden ödün vermeden isteklerinizi sipariş aldığımız andan malzemelerin seçimi ve hazırlanmasına; pişirilmesinden teslimatına ve hatta sunumuna kadar her aşamayı titizlikle yürütüyoruz. Talepleriniz doğrultusunda hazırlanan tüm mamullerimizin malzemeleri; özenle seçilmekte, doğal, organik ve güvenilir yerlerden günlük olarak tedarik edilmektedir.

İşletmemize toplu yemek organizasyonlarınız için arayabilir kişi ve mekana göre siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siz de sevdiklerinize tatlı sürprizler yapmak istiyorsanız Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Firma olarak amacımız emek, alın teri, tazelik ve sunum estetiği ile harmanladığımız tüm ev yapımı yemek çeşitlerimizi en uygun fiyatlar ile tüketicilerimize sunabilmektir. Bunun için kalitemizden asla taviz vermeden bol ürün çeşitliliğimizi koruyarak ve daima kendimizi yenileyerek geleceğe emin adımlar ile ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR