• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bademli Kervan Çorba Pide Pizza Kebap Salonu

Adres :

Bademli Mah. 1 Sok. No: 92 Sahil Yolu İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ulvi Gülter

E-Posta Adresi :

gamzegulter1992@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 464 26 38

Whatsapp 2:

0 (530) 305 43 09

Bademli Kervan Çorba Pide Pizza Kebap Salonu olarak, lokanta ve restoran sektöründe üstün hizmette sınır tanımıyor ve bütün çalışmalarımıza da pek değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Oldukça vizyon sahibi ve sektörünün getirilerine uygun bir şekilde hizmet veren mutfak personelimizle çeşitli hizmetlerimiz sizlere sunuyor ve sektörde bulunmuş olduğumuz haklı konumun gururunu yaşıyoruz. Bademli Kervan Çorba Pide Pizza Kebap Salonumuz, müşteri odaklı hizmet kalitesi ve uygun fiyatlı ücret seçeneklerini bünyesinde toplamış durumdadır.

Çorba, dürüm, kebap, pizza, pide ve lahmacun gibi çeşitli lezzetler alanında sizlere hizmet sunmakta olan markamız, alo paket hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Hızlı ve etkin hizmet anlayışı ve uygun fiyatlı genel müşteri standartlarını koruyan markamız, toplu yemek satışları hususunda da çeşitli hizmetlerine devam etmektedir. Alanında lider ve öncü markalarda olan Bademli Kervan Çorba Pide Pizza Kebap Salonumuz, sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte ve diğer rakip şirketler tarafından da büyük bir saygıyla karşılanmaktadır.

Alanında öncü hizmet standartları ile tanınan markamız, oldukça geniş bir hizmet ve ürün skalasını da bünyesinde barındırmaktadır. İzmir Dikili lokanta ve restoran şubesi ile pek değerli müşterilerine hizmette sınır tanımayan markamız, çeşitli lezzetleri uygun fiyatlara sunmasıyla tanınmaktadır. Gün içerisinde bize GSM telefon numaramız veya İzmir ili Dikili ilçesi şube restoranımızı ziyaret ederek büyük bir kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR