• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bahar Lokantası

Adres :

Çanakkale Biga Çan Cad. No : 68/1 Alişdede Cami Karşısı Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Tulnay

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 174 64 06

Whatsapp 2:

0 (546) 934 82 81

Sunduğumuz hizmetlerin kalitesi sayesinde, ağzınızın tadı bozulmasın! Eviniz kadar sıcak bir ortam olan lokantamızda, günlük hazırlanan tatlılarımız, çeşit çeşit içeceklerimiz ve farklı damak zevklerine hitap edebilen, birbirinden güzel sıcacık yemeklerimiz ile siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk ve şeref duyarız. Sağlık kuralları çerçevesinde dikkat, özveri ve sevgiyle hazırlanan yemeklerimiz, her zaman temiz tutulan işletmemiz ve daima anlayışlı, güler yüzlü olan çalışanlarımız aracılığıyla aldığınız kaliteli hizmete hayran kalacaksınız.

Kaliteli malzemelerimiz, işinin ehli aşçılarımız ve rahat ortamımız, sizlerin aradığı hizmeti eksiksiz karşılamak için önem verdiğimiz noktalardır. İstek ve önerilerinizi dikkate alıp özveriyle gerçekleştiren çalışanlarımız, sizlere en iyi sunumu yapmak için kendileriniz her zaman geliştirmektedir. Biga lokanta alanında en iyisi olmak için daima çapa sarf etmekteyiz.

Çeşit çeşit çorbalarımız, tadını unutamayacağınız piliç çevirmemiz ve ızgara köftemiz, Edirne usulü ciğerimiz ve lezzetli tatlılarımız siz değerli müşterilerimiz için daima en iyi şekilde servis edilmektedir. Ben evden/ işten çıkmayayım, yemek bana gelsin derseniz, tek bir aramayla kapınıza kadar hizmet sunabildiğimiz paket servisimiz de mevcuttur. En kısa sürelerde lezzeti istediğiniz yere kadar getiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi her zaman ön planda tutarak kendimizi geliştirme ve yenileştirme çabamız, siz değerli müşterilerimizin de öneri ve beğenileri ile her zaman devam etmektedir. Eşsiz tatlar sunabilmek adına attığımız her adımda yanımızda olan müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR