• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçı Adem Balık & Et Restaurant

Adres :

Aşağı Pazarcı Mah. 1001 Sok. No: 53/a Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Yavuz

E-Posta Adresi :

yavuzadem007@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 582 32 30

Manavgat’ta hizmet vermekte olan firmamız Balıkçı Adem Balık & Et Restaurant birmilyonnokta.com ö.çööo7razmol üyesidir. Antalya restaurant sektöründe birbirinden zengin balık çeşitleriyle, mezeleriyle, özel yemekleriyle önemli bir yere sahip olan firmamız hem damağa hem de göze hitap etmektedir. Restaurantımızda sizler için hem balık çeşidinden lezzetli ızgaralar, balık dışında farklı deniz ürünleri, zengin meze çeşitleri yapılmaktadır. Bunların yanı sıra her balık çeşidinin satışı da yapılmaktadır.

Firmamızda birbirinden becerikli, işinde usta olmuş, yıllardır sektörde deneyim sahibi aşçılarımız çalışmaktadır. Hünerli ellerin yaptığı yemeklerden ister açık hava da, ister restaurantımızda tadabilirsiniz. Restaurantımızda satışı yapılan balıklar mevsimine göre taze olarak temin edilmektedir. Yapılan yemekler sırasında aşçılarımız temizlik konusunda gereken dikkati ve özeni her zaman göstermektedirler. Restaurantımız sık sık temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Bizler için müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet en önem verdiğimiz prensiplerimizdendir. Memnun müşteri bir süre sonra ailemizden olur. Bu nedenle lezzetlerimizle, sağladığımız hijyenle, güler yüzlü ekibimizle bu memnuniyeti sağlamayı başarmaktayız.

Firmamız sürekli artan müşterileriyle sektörde öncü konuma ulaşmıştır. Şu anki konumunu korumak ve daha da iyiyi yapabilmek adına çalışmalarına büyük bir azimle devam etmektedir. Bizlere her zaman whatsapp hattımızdan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Muhteşem lezzetlerimizden tatmak ve keyifli bir akşam geçirebilmek için sizleri restaurantımıza bekliyoruz. Uygun olan fiyatlarımızla da sizlerin yüzünü güldürmeye devam etmekten kıvanç duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR