• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçım Serdivan

Adres :

İstiklal Mahallesi Bağlar Caddesi No: 31/a Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Demirtaş - Şahan Demirtaş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 841 68 17

Whatsapp 2:

0 (542) 254 23 01

Balık hem lezzetiyle hem de sağlığa olan faydalarıyla sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini alıyor. Evde balık pişirmek istemiyorsanız, öğle yemeğinizde veya akşam yemeğinizde lezzetli balıklar yemek istiyorsanız o halde Sakarya restaurant sektöründe restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Biz, müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve onlara lezzetli balıklarımızla en iyi hizmeti sunmak adına bu sektörde çalışmalarımızı gerçekleştirmeye başlıyoruz. Uzun yıllar bu alanda bulunmuş olsak da Balıkçım Serdivan olarak sektörde hizmet vermeye başlıyoruz.

Dışarıda balık tüketimi için insanlar biraz tereddütlü olabiliyor. Balıkların tazeliği, lezzeti, hazırlanma aşaması derken insanlar balık restoranlarını güvenle tercih etmek istiyor. Biz, müşterilerimizin bu lezzetleri güvenle tatması adına kalitemizden ödün vermiyoruz. Doğal yetişen balıklarımızı özenle temizliyor, hazırlıyor ve sofralarınıza servis ediyoruz. Fırında balık ve ızgara balık çeşitlerimiz arasında dilediğiniz balığı güvenle tercih edebilirsiniz. Sağlığa uygun, lezzetli, taze ve güvenilir balıklar restoranımızda sizlere sunuluyor. Restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz gibi toplu organizasyonlarınızda, davetlerinizde de restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek ve lezzetli balıklar yemek için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Eğer isterseniz rezervasyon yaptırarak yer ayırtabilirsiniz. Ekibimizle birlikte mutfakta gösterdiğimiz özeni ve titizliği serviste de gösteriyoruz. Sektörde yeni olsak da hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece kalitemizden ve balıklarımızın lezzetinden ödün vermemeye, uygun fiyat aralığında balıklarımızı sofralarınıza getirmeye devam edeceğiz. Lezzetli balıklar için Balıkçık Serdivan ailesi olarak sizleri restoranımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR