• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Balıkçımız

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi İstasyon Caddesi No: 299 Darıca Kocaeli Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vural Güneş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vuralgunes-@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 554 15 39

Kocaeli içerisinde hizmet veren firmamız sizler en iyi balık restaurantını sunmaktadır. Alkolsüz balık restaurantı olarak bilinen restoranımız sizlere en taze ve en lezzetli balık menüsü ile karşılar. Kocaeli restaurant firmaları arasında en kaliteli ve en lezzetli balık servisini yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Balıkçımız olarak Kocaeli içerisinde tuzda balık nerede yenir sorusuna da kendimiz ile cevap veriyoruz. kocaelinde yaşıyor veya şehrimizi gezmeye geliyorsanız en lezzetli balığı nerede yiyeceğinizi artık düşünmenize gerek kalmadı. Dilerseniz hizmetlerimiz içerisinde yer alan balık siparişi hizmetimiz ile taze ve lezzetli balık çeşitlerimizi bulunduğunuz adrese sipariş isteyebilirsiniz. Sıcak sıcak balık yemenin tadını bizlerle çıkartabilirsiniz. Kocaeli içerisinde ızgara balık servisimiz ve sipariş hizmetlerimiz ile ızgara balık keyfini de sizlere sunuyoruz. Balık keyfini ayağınıza kadar getiriyor ve bu hizmeti en kaliteli, en güvenilir usuller ile yapıyoruz.

Balıkçımız olarak menümüzde aynı zamanda midye dolma ve hamsi tavada yer almaktadır. Hamsi tavanın nerede yenileceğini düşünüyorsanız yine açık ara diğer firmalar arasında öne çıkmış bulunuyor ve en lezzetli hamsi ve hamsi yemeklerini sizlere sunuyoruz. Hata patını sıfıra indirdiğimiz hizmetimizde modern uygulamalar ışığında çalışıyoruz. Hizmetlerimizde ticari ahlaka aykırı hiçbir hareket bulundurmuyor ve işimizi hakkıyla yaparak, müşteri memnuniyetini sonuna kadar sağlıyoruz. Hizmetlerimizde yalnızca ticari kaygı gözetmiyor, restoran sektörü içerisinde mutlu olduğumuzu ve işimizi sevgiyle yaptığımızı sizlere hizmetlerimizin kalitesi ve titizliği ile gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR