• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bandırma Sokak Pide Lahmacun

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi Ptt Yanı Bursa » Mustafakemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gamze Özten

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 358 50 35

Bandırma Sokak Pide Lahmacun firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bursa restorant sektöründe hizmet veren firmamız Bandırma Sokak Pide Lahmacun olarak sizlere Türk lezzetleri konusunda eşsiz bir deneyim sunmaktayız. Müşteri odaklı çalışan restoranımız sizlerin damak tadına uygun ürünler sunmak için sizlerin istediği şekillerde ürün hazırlayabilmektedir. Her yaştan insanın da severek tükettiği geleneksel Türk yemeklerini sizlere sunan firmamız sizlere geleneksel tarza uygun şekillerde bu ürünleri sizlere sunmaktayız.

Geleneksel yemekleri sizlere sunan firmamız sizlere sunduğu bu ürünleri farklı ana maddelerle hazırlayarak sizlere de çeşitli seçim opsiyonları oluşturmaktadır. Firmamız sizlere sunduğu ürünlerden bazıları şunlardır; lahmacun, kuşbaşılı pide, kıymalı pide, kaşarlı pide ve karışık pide gibi daha birçok çeşitte ürünleri sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz ürünlerde kullandığımız tüm malzemeler özenle seçilmekte ve insan sağlığına en uygun olanlardan seçilerek yapılmaktadır. Ürünlerinizi hazırlayan iş arkadaşlarımızda alanlarında profesyonel olup tüm hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız için sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemli ve büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple firmamız sizlere sunduğu hizmetleri restoranımıza gelemeyen müşterilerimiz için istediğiniz noktaya kadar getirebilmekteyiz. Yine firmamız müşteri odaklı hizmetin göstergesi olan uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Bu sebeple firmamızda sunduğumuz tüm hizmetler sabit fiyatlı ve uygun fiyatla sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR