• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Başkent Hasar Yönetimi

Adres :

Necatibey Cad. Uysal İşhanı No: 20 Kat: 4 Daire: 10 Sıhhiye/ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serhat Hancı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@baskenthasar.com

Whatsapp 1:

0 (532) 295 89 66

Whatsapp 2:

0 (532) 528 15 67

Whatsapp 3:

0 (532) 295 89 66

Ankara danışmanlık sektöründe hizmet veren ekibimiz Başkent Hasar Yönetimi, birmilyonnokta.com üyesidir. Danışmanlık sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda trafik kazalarında oluşan hasarın tespiti, sürecin yönetilmesi için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kaza yapanlar ya da aracında arıza oluşanlar arabalarını teslim etmek için hasar danışmanıyla iletişime geçmelidir. Hasar danışmanı, aracı almak ve süreci doğru kontrol etmekle sorumludur. Bizler de sorumluluklarımızın bilincinde olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Hasar danışmanının yerine getirmesi gereken bazı sorumluluklar bulunuyor. Bu sorumlulukların eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde maddi ve manevi hasara uğramak kaçınılmaz oluyor. Bizler ekip olarak uzman kadromuz eşliğinde hizmet veriyoruz. Çankaya üzerinde bulunan firmamızda değerli danışanlarımızı karşılıyor, danışanlarımızla iletişime geçiyoruz. Ekibimiz bilgi ve birikimleri doğrultusunda en iyi danışmanlık hizmetini veriyor. Öncelikle danışanla detaylı görüşme yapılıyor. Ardından aracın hasar tespiti yapılmak üzere aracın incelemesi yapılıyor. İnceleme sonrasında aracın hasarı tespit ediliyor. Hasar kaydı sonrasında işlemler gerçekleştiriliyor.

Ankara’da verdiğimiz hasar danışmanlığı hizmetiyle sektörün güvenilir ismi oluyoruz. Değerli danışanlarımızı güler yüzle karşılıyor, danışanlarımızı dinliyor ve sorunu çözmeye yönelik hareket ediyoruz. Danışanlarımızın verdiğimiz hizmetten memnun kalması bizim için oldukça önemli. Bizler bu doğrultuda kendimizi ve çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde hasar tespitinin yapılması, doğru çözümlerin sunulması için özenle çalışıyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan hasar tespiti hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler