• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Battalbey Çiğköfteci Sinan Usta

Adres :

Züferbey Mah. Necat Uğur Sok. No: 1/a ( Heykel Meydanı Ulutaş Eczanesi Yanı ) Bursa » Mustafakemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Mazlum

E-Posta Adresi :

karisma_bende_61@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 095 13 96

Bursa’da hizmet vermekte olan firmamız Battalbey Çiğköfteci Sinan Usta birmilyonnokta.com un üyesidir. Bursa fast food firmaları arasında çiğköfteciler de çoğunluktadır. Fast food denince akla önceden hamburger ve pizza gelirken artık günümüzde çiğköfte de fast food olarak tüketilmektedir. Son zamanlarda çok fazla yaygınlaşmasının nedenlerinden birisi de bu durumdur. Çiğköfte çok beğenilen ve tüketilen bir tattır.

Firmamızda çiğköfte ustamız hijyenik kurallara uyarak günlük olarak çiğköfte yoğurmaktadır. Çiğköfte ocakta pişirilerek yapılan bir yemek çeşidi olmadığından, elle yoğurma yoluyla piştiğinden çok emek ve zaman alacak bir iştir. Çiğköftenin yanında ikram edilen yeşilliklerimiz de yine günlük olarak temin edilir ve sizlere sunulur. Çiğköfteye en uygun içecek olarak da ayran ya da şalgam suyu tercih edilmektedir. Bizler müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete çok önem vermekte bu anlayışla hareket etmekteyiz. Firma çalışanlarımız deneyimli, güler yüzlü ve işlerinde uzman kişilerdir. Çiğköftelerimiz yapılırken gereken tüm temizlik kurallarına uygun hareket edilmektedir.

Firmamızda yoğun talepleri karşılamak amacıyla alo paket servisimiz de müşterilerimize hizmet etmektedir. İrtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz, mümkün olan en kısa zamanda siparişleriniz bozulmadan adresinize teslim edilir. İster porsiyon olarak isterseniz de dürüm olarak tercih edebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyattan almanız için fiyatlarımızı her zaman makul seviyelerde tutmaya özen gösteririz. Çiğköftenin yanı sıra midye dolma ve yaz aylarında dondurma satışımız da mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR