• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Batu Yemek Evi

Adres :

Cengizhan Caddesi 9/2b , Yeşilmahalle, Gaziemir/izmir İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semra Güney - Fedai Güney

E-Posta Adresi :

fedwow@hotmail.com

İzmir restaurant sektöründe hizmet vermekte olan Batı Yemek Evi’nde, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin geleneksel tariflerle hazırlanan en iyi örneklerini bulmanız mümkün. Sade ve gösterişten uzak mekânımızda, en ünlü restoranlarla yarışabilir kalitede ve lezzette yemekler sunmayı hedefliyoruz. Gayet makul fiyatlarımızla en güzel sulu yemekleri damak tadınıza uygun bir şekilde sizlere sunmaya gayret ediyoruz.

Sıcak ortamımız ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, iştah kabartan lezzetlerimizi mutlaka tatmalısınız. Kalite işletmemiz için vazgeçilmez önceliğimizdir. Bu nedenle en kaliteli ve taze malzemelerle hazırlanan yemeklerimizle, birçok restoran arasından sıyrılarak siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz hizmeti sunuyoruz. Şirket politikamız olarak hazır konserve ve sera ürünlerine mesafeli durarak, taze mevsimsel ürünlerin kullanıldığı bir mutfak olmaya özen gösteriyoruz. Bu konuda asla taviz vermediğimizi bilmenizi ve mutfağımızdan çıkan yemeklerimizin gönül rahatlığı keyfini çıkarmanızı istiyoruz.

Kalite ve lezzetlerinden ödün vermeden hijyenik koşullarda üretimini yaptığımız ev yemeklerini en iyi şekilde sunmak ve memnuniyetinizi sağlamanın yanında, sağlıklı beslenme alışkanlıklarını korumak üzere en lezzetli sulu yemeklerimizle hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Batı Yemek Evi’nde geleneksel ve natural yemek tadından vazgeçmeyen bir anlayışla, sizi yoğun yaşam temposundan alarak özlediğiniz lezzetleri bulacağınızın garantisini veriyoruz. Yöresel, hijyenik, sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizi en uygun fiyata tüketebilmenizi sağlıyoruz. Güvenle ve afiyetle yiyebileceğiniz, ev usulü sulu yemeklerimizi tatmak ve tanışmak için sizleri Batı Yemek Evi’ne davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR