• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bay Rent A Car Oto Kiralama Bolu

Adres :

Karamanlı Mah.şemsi Ahmet Paşa Cad. No: 26/a Bolu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fuat Aksal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bayrentacar14@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 229 00 14

Whatsapp 2:

0 (543) 762 41 34

Whatsapp 3:

0 (546) 229 00 14

Whatsapp 4:

0 (543) 762 41 34

Şehir içi veya şehirlerarası araç kullanımı gerçekleştirebilmek için mutlak bir şekilde araç sahibi olmanız şart değildir. Çünkü günümüzde çok gelişmiş bir hizmet sektörü yapısı bulunduğu için araç kiralama gibi pratik hizmetler sunulmaktadır. Örneğin, Bolu Merkez ilçesinde yaşıyorsanız, araç kiralama hizmetlerini firmamız üzerinden yılın 365 günü kolaylıkla alabilirsiniz.

Bay Rent A Car Oto Kiralama Bolu işletmesi olarak sizin için onlarca farklı araç sınıfı ile birlikte Bolu rent a car hizmetleri konusunda seçkin bir tercih oluşturuyoruz. Bu tercih sayesinde bütçenize uygun bir şekilde farklı araçlara ulaşarak, kiralama hizmetleri almanız mümkündür. Sizin için en uygun fiyatta kiralama hizmeti gerçekleştiren firmamız günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda kiralama hizmetleri sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde verilen kiralama hizmetleri sayesinde çok geniş bir araç filosu elde etmeniz mümkündür. Araçlarımız arasında dönemin en çok kullanılan markaları sayesinde özellikle binek araçlar, ekonomik sınıflar ve lüks sınıflar ile kullanımınıza sunulmaktadır. Her daim bakımları özel şekilde gerçekleştirmiş ve sorunsuz bir şekilde kullanıma sunulan bu araçlar tüm sigorta ve resmi işlemleri yapılmış şekilde sağlanmaktadır.

Firmamız resmi prosedürlere ve kurallara her zaman riayet gösteren bir yapı ile hizmet vermektedir. Bu sayede firmamız üzerinden araç kiralama hizmetleri aldığınızda, çok uzun dönemlerde dahi araçları sorunsuz şekilde kullanarak konfor elde edebilirsiniz. Ayrıca hangi süreçte olursa olsun firmamız tüm araçlarınızı en ekonomik fiyatlar ile kiralama işlemlerine sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR