• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bay Tantuni

Adres :

Atatürk Bulvarı 73a/1 Piri Mehmet Paşa Çarşısı Aksaray/merkez Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Uysal

E-Posta Adresi :

mehmetuysal68@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 260 98 21

Whatsapp 2:

0 (543) 260 98 21

Tantuni denince akla ilk Mersin gelmektedir. İşte biz bu görüşü güzel Türkiye’mizin her noktasına ulaştırma hedefi ile yola çıkmış ve bu hedef doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz. İlk şubemiz olarak Aksaray ilinde hizmete başlamış ve hizmet ağımızı geliştirme yönünde çalışmalarımız sürmektedir.

Bay Tantuni olarak Aksaray fast food sektöründe ilkler içerisinde yer almaktayız. Bu değerin kazanılmasında siz değerli müşterilerimizin çok büyük katkıları mevcuttur. Sizlerden aldığımız bu destekler sayesinde içimizdeki hizmet aşkı daha da artmakta ve bu enerji ile sizlerle buluşmaktan çok mutluyuz.

Kurumumuz konum olarak Aksaray merkezde yer almakta müşterilerimizin ulaşımı konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyecekleri bir noktadadır. Ayrıca evlere hizmet servisimiz bulunmakta ve çok kısa sürede motorlu kuryelerimiz ile siparişleriniz adresinize hızlıca teslim edilmektedir.

Verdiğimiz hizmette en üst kaliteyi yakalamak adına gerekli olan tüm şartları yerine getirmekteyiz. Tantunilerimizde en kaliteli etler, en kaliteli sebzeler ve en kaliteli taze lavaş ekmekler kullanmaktayız. Bu sayede siz değerli müşterilerimize memnuniyetini kazanmaktayız. Bu değerin kaybedilmemesi adına tüm gerekli çabayı sarf etmekteyiz.

Kurum çalışanlarımız işinin ehli, alanında uzman personeller tarafından güler yüzlü, cana yakın bir tavırla hizmet vermektedir. Eğer sizde daha önce tantuni yemediyseniz veya başka bir kurumda yiyip beğenmediyseniz daha bizim tantunilerimizden yememiş demeksinizdir. Bu muhteşem lezzetten sizde mahrum kalmamak için hemen kurumumuza gelebilir veya iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR