• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bayram Hurda Metal

Adres :

İstanbul Büyükçekmece İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Çelenk

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 421 58 01

Amacımız, müşterilerimize temiz, titiz ve kaliteli hizmet sağlamaktır. Yıllardır süregelen sektörde öncü firma olmayı ve bu yolda emin adımlarla yürümeyi hedef haline getirmiş bulunmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin yanı sıra İstanbul’da hurdacılık denince akla gelen firmalar arasında olmak için büyüme ve gelişim çalışmalarını da ayrıca yürütmekteyiz. Hurdalarınızı değerini düşürmeden ve herhangi bir ölçümde veya ağırlıkta hata olmaksızın almakta, bu konuda size gönül rahatlığı sağlamaktayız. Bizim için müşterilerimizin ne denli değerli olduğunu vermiş olduğumuz hizmete yansıtmakta ve bunu kendimize borç bilmekteyiz.

Disiplinli ve iyi bir takım çalışmasıyla senkronize olmuş bir ekibe hurdalarınızı teslim edebilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla il genelinde sektörün ileri gelen firmaları arasında yer almaktayız. Çalışma alanlarımızla il bazında hatırı sayılır geri dönüşüm desteğiyle ülkemize de katkı sağlamaktayız. Metal sanayiye olan katkımızda aynı şekilde azımsanmayacak derecededir. Ülkemiz ve ilimizin kalkınmasında pay sahibi olmamız için bizi aracı seçmeniz ayrıca çalışma azmimizi arttırmaktadır.

Hurda sektörünün gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla rekabet artmış, hizmet anlayışımız farklılaşmıştır. Buna istinaden vermiş olduğumuz hizmet kalitesi de katbekat olumlu yönde bir ivme kazanarak yükselişe geçmiştir. Amacımız sizlere en iyi hizmeti sunmak ve bunun yanı sıra aynı hızda büyümeye devam etmektir. Güvenilir olma yolunda çalışanlarımızla beraber ayrıca gayret sarf etmekte sizlerin de görüşlerinizi özenle almaktayız. Hurdacılıkta fark yaratmak adına tüm çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR