• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Belis Tantuni

Adres :

Yeni Mahalle 308 Sok. No: 2/bptt Yanı Altınordu/ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kemal

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 674 96 30

Whatsapp 2:

0 (530) 674 96 30

Ordu restaurant sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, sizleri en lezzetli tantuni hizmeti ulaştırmak için çalışmaktadır. Şiş ciğer ve aile tantuni salonu olarak da hizmetlerini sürdüren firmamızda sizler için hazırladığımız en leziz yiyecekleri istifadenize sunuyoruz. Tantuni hizmetinde bir fark oluşturmayı planlayan firmamızda en benzersiz lezzetler sizlerin huzurunuza sunulmaktadır. Firmamız benzersiz tatları yılların tecrübesi ve yenilikçi profesyonellikle bir araya getiriyor ve kusursuz hizmeti siz kıymetli müşterilerine sunuyor. Civar bölgeler arasında örnek ve öncü bir firma olarak anılmaya çalışmaktayız.

Firmamızın belirlediği ilkeler arasında hijyen, kalite, uygun fiyat ve kusursuz sunum bulunmaktadır. Firmamızın kurucu değerleri arasında da her zaman müşterilerinin huzuruna en iyiyi en kaliteliyi en mükemmeli çıkarmak bulunmaktadır. Firmamızda hazırlanıp sofranıza ulaşan ürünlerimizin temin edilip hazırlanılmasından sofralarınıza sunumuna kadar titiz bir süreç gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle taze ve doğal olarak elde ettiğimiz ürünleri hijyenik ortamlarda muhafaza ediyoruz. Saklama koşullarına da son derece özen gösteriyoruz. Daha sonra usta ellerde damak zevkinize hitap edebilecek leziz ürünler meydana getiriyoruz. Güler yüzlü ve saygılı personellerimiz eşliğinde en iyi sunumla ürünlerimiz sizlere ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin eşsiz lezzetlerle buluşması için belirli bir sırada işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimizin lezzetli olmasının yanı sıra özellikle sağlıklı ürünler oluşturmaya dikkat etmekteyiz. Çünkü sağlık koşullarının her şeyin önünde geldiğinin bilinceyiz. Daha sonra sizler için hazırladığımız eşsiz ürünlerimizi hijyenik koşullarda sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR