• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bessi Et Mangal

Adres :

Çamlıca Mahallesi Koru Caddesi No 4-1/b Mezitli Mersin Mersin » Mezitli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Altundal

E-Posta Adresi :

bessietmersin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 461 29 81

Whatsapp 2:

0 (530) 461 29 81

Firma olarak önceliğimiz sizin sağlığınızdır. Her geçen gün sağlık açısından binlerce risk taşıyan yiyecek sektöründe bizim gibi öncü isimlere duyulan ihtiyaç artıyor. Hedef edindiğimiz noktaya ulaşmış olmanın mutluluğu ve gururu bizi her geçen gün daha da başarılı kılıyor. Mersin restaurant sektörü olarak, bizler için yiyecek sektöründe sağlık kadar kalite de önemli. Et, tavuk, pide, lahmacun ve daha pek çok çeşidimiz ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Lezzetli ve güvenilir hizmeti bir arada sunmak bizim ayrıcalıklarımızdan sadece bir tanesi.

Yemeklerimizde kullandığımız bütün ürünler organik olup sağlık şartlarını taşımaktadır. Organik malzemelerimizin tamamı günlük olarak temin edilmektedir. Ürün kalitesi ile damak lezzetinize uyan tatlarımız, dillere destan olacak nitelikte. Biz inanıyoruz ki denediğiniz bütün lezzetlerimiz vazgeçilmeziniz olacaktır. Alanında eğitimli, uzman ekip arkadaşlarımızın ellerinden çıkan muhteşem tatlar siz değerli müşterilerimiz için son derece steril ortamda hazırlanıyor. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için çalışma ortamımız her zaman denetiminize açıktır. Bütün işlerimizi gözler önünde şeffaf şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tüm bunlar güvenilir bir firma olduğumuzun en açık göstergesi. Diğer firmalardan farkımızı her anlamda ortaya koyuyoruz, başardığımıza da inanıyoruz. Yiyeceklerimizin lezzeti kadar fiyatı da ilginizi çekecek cinsten. Ceplerinize uyacak şartları da sağlamış bulunuyoruz, ayrıca zaman zaman yaptığımız kampanyalarla fiyatlarımız daha da düşmekte. Kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam ediyoruz, sizleri de şubemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR