• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bolu'lu Fikret Usta

Adres :

Fatih Mahallesi Yeşilırmak Sokak No: 2/a Karacasu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fikret Akdoğan

E-Posta Adresi :

ustafiko@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (539) 717 88 97

Bolu'lu Fikret Usta olarak Bolu'da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Bolu restaurant sektöründe hizmet veren firmamız Bolu'lu Fikret Usta olarak müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle birlikte geleneksel ve modern yemeklerin birleştiği bir menüye sahip olarak hizmet vermekteyiz. Farklı türde ürünlerimiz ile de farklı damak zevklerine ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Restoranımızın sunduğu ilk hizmet et ürünleri üzerinedir. Bu et ürünlerinden ilki de uzun yıllardır tüketilen kebaptır. Restoranımız kebap ürününü geleneksel tarzda hazırlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Diğer bir et ürünümüz ise Arnavut ciğeridir. Kuzu ve dana ciğerinin baharatlar ile buluşması olan bu ürünümüz eşsiz bir lezzeti sunmaktadır.

Restoranımız tatlı anlamında da çok gelişmiş bir menüye sahiptir. Tatlı ürünlerimizden ilki kaymaklı ekmek kadayıfıdır. Afyon yöresine ait bu tatlıyı sunan restoranımız geleneksel Afyon tarzında hazırlamaktadır. Bir diğer tatlı çeşidimiz ise kabak tatlısıdır. Özenle seçilmiş kabaklardan ürettiğimiz kabak tatlısı da yine mükemmel bir tat olarak karşınıza çıkmaktadır.

Restoranımız müşterilerinin en iyi hizmeti alması için sunduğu tüm ürünleri günlük olarak taze bir şekilde hazırlamaktadır. Bunun yanında restoranımıza gelemeyen müşterilerimiz için alo paket servisi ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Alo paket servisimiz istediğiniz noktaya kadar dumanı üzerinde bir şekilde istediğiniz türde ki ürünü getirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR