• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bomonti Kebap ve Pide Salonu

Adres :

Duatepe Mahallesi Ergenekon Caddesi No: 73 İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Sumak & Kadir Teker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bomontikebap34@gmail.com

Yemek kültür çeşitliliği ve geleneği bakımından çok zengin bir geçmişe ve coğrafyaya sahibiz. Bu geçmişten günümüze kadar ulaşan ve beğenilerek tüketilen lezzetlerin doğal, kaliteli, güvenilir ve damak tatlarına uygun şekilde hazırlanarak sunulmasında büyük bir çalışma sergileyen Bomonti Kebap ve Pide olarak sizlere gerekli hizmeti vermekten büyük mutluluk duyarız. İşletmemizde sizlere kebap çeşitlerimiz, pide çeşitlerimiz, lahmacunlarımız ve tatlılarımız ile eşsiz bir ağırlama yapmakta, unutamayacağınız anılar yaşatmaktayız. Sizlerde kebap ve pide salonumuza gelerek bizlerden bu hizmeti alabilirsiniz.

Bomonti Kebap ve Pide olarak İstanbul ilinin Şişli ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli hizmeti sunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden gelmiş olduğumuz günümüz konumuna kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini ana prensip edinmiş olup, kaliteden ödün vermeden gerekli hizmeti sizlere sunmaktayız. Hizmetlerimizin memnuniyetinin giderek artış göstermesi, bizi geleceğe taşıyan değerli adımlar olması neticesinde İstanbul restaurant alanında halkımızca tercih edilen seçkin bir kebap ve pide salonu konumuna yerleştirmiş bulunmaktadır. Bulunduğumuz konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlar ile hizmet ulaştırılması adına doğru misyon ve vizyon ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli, temiz ve güler yüzlü ekip kadromuz ile sizlere ulaştırmakta, pide, kebap, adana kebap, lahmacun ve paket servis hizmetleri ile bu hizmeti maksimum memnuniyet derecesine getirmekteyiz. Sizlerde gönül rahatlığı ile Bomonti Kebap ve Pide salonumuzu tercih edebilir, geçmişin derinliklerine doğru bir serüvene çıkabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR