• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bozburun Arsa Ofisi

Adres :

Bozburun Mahallesi 72. Sok. No: 3/3 Marmaris / Muğla Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Özbay -ekrem Sine

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@bozburunarsaofisi.com

Whatsapp 1:

0 (544) 556 71 82

Whatsapp 2:

0 (544) 556 71 82

Whatsapp 3:

0 (536) 691 56 06

Emlak sektöründe hizmet veren Bozburun Arsa Ofisi birmilyonnokta.com üyesidir. Yılların deneyimine sahip bir emlak şirketi olarak sizlere uzman bir ekiple profesyonel hizmetler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve kaliteli hizmeti misyon edinmiş bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Müşterilerimize en doğru kararları almalarında danışmanlık yapıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede kökleşmiş hizmet anlayışımızla sizlere en iyi şekilde karşılık veriyoruz. Hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle verdiğimiz hizmet kalitesini tescillemekteyiz.

Muğla emlak sektöründe yenilikçi bir anlayışla sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız hizmet verdiği bölgede müşterilerine en verimli arazi ve tarlaları sizlere sunuyoruz. Sizlere satışını yaptığımız arazi ve tarlalarımızla talep ve beklentilerinize karşılık veriyoruz. Ayrıca müşterilerimize kat karşılığı arazi ve tarla satışları yapmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler ve çözümlerle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri ara vermeden müşterilerimize nitelikli hizmetleri ulaştırmaya devam ediyoruz.

Firma olarak emlak hizmetlerinde ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri en ideal şekilde sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızla rekabet ettiğimiz sektörde sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Bugün hitap ettiğimiz müşterilerimize makul fiyatlarla pek çok alternatif sunmaktayız. Geniş yelpazede arazi ve tarla seçeneklerimizle sizlere ihtiyaç duyduğunuz mülkleri sunuyoruz. Bize ulaşmanız için aradaki mali engelleri ortadan kaldıran fiyatlarımızla ilk günden beri sizlere hizmet vermekteyiz. Sektörümüzdeki rakip firmalardan farklı olarak sizlere pek çok hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler