• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Buffalo 56 Et Lokantası

Adres :

1585 Sokak No: 11/a Laymer İnstant Yeni Mahalle ( Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanı ) Siirt » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Ceylan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

olmeca5656@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 151 55 56

Siirt restaurant sektöründe Türkiye’nin en büyük ticari online platformu olan birmilyonnokta.com sitesinin en fazla aranan işletmelerden biri olan Buffalo 56 Et Lokantası, müşterilerine kaliteli et yemekleri sunmak adına şehir merkezinde faaliyet göstermektedir. Ülkemizin doğu ve güneydoğu bölgeleri tarımsal üretimin yanında et üretimi yönünden de oldukça zengin olduğundan dolayı, et yemeklerinin çeşitleri bir hayli fazladır. Özellikle baharat üretiminin oldukça fazla olduğu bölgede, bu baharatlar sadece etlerin sunumunda değil, aynı zamanda terbiyelenmesinde de kullanılmaktadır. Bu sayede ortaya unutulması mümkün olmayan harika lezzetlerin çıkması, Siirt ve çevresinin et yemekleri konusunda farklı bir noktada bulunmasına yol açmıştır.

Sadece doğu ve güneydoğu bölgesinin değil, ülkemizin her yöresinden başta et yemekleri olmak üzere çeşitli lezzetleri menüsünde barındıran Buffalo 56 Et Lokantası, farklı zevklere sahip ve yeni lezzetler denemek isteyen müşterilerine geniş bir alternatif listesi sunuyor. Müşterilerinin sadece karınlarının değil, gözlerinin de doyması gerektiği yaklaşımıyla hareket eden işletme, tadımlık değil, doyumluk porsiyonlarla servis yaparak yemek zevkini en üst seviyeye taşıyor.

Yemek menüsü gibi geniş bir tatlı menüsüne de sahip olan restaurant, müşterilerine yemek sonrasında yiyebilmeleri için sütlü ve şerbetli birçok tatlıyı alternatif olarak sunuyor. Kullandıkları bütün malzemeleri doğal üretim yapan yerel işletmelerden temin eden Buffalo 56 Et Lokantası, aynı zamanda kaliteli hizmet ve servis sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR