• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büke Garden Live Finike

Adres :

Eski Mahalle Yayla Bulvarı No: 14 Antalya » Finike

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Pehlivan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 596 07 35

Birmilyonnokta.com ailesine yeni katılmış olan üyemizin Büke Garden Live Finike isimli firmamız olduğunu biliyor muydunuz? Antalya'da yeme içme sektöründe eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, özel günlerinizde organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapmaktadır. Firmamız, aileniz ve sevdikleriniz ile gelip hem yiyip içebileceğiniz hem de gönlünüzce eğlenebileceğiniz ferah mekânı ile yedi yirmi dört saat aralıksız hizmetinizdedir. Lezzetli yemeklerini son derece uygun fiyata sizlere sunan değerli firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmaya devam ediyor.

Antalya restaurant, işinin ehli, çalışkan, azimli ve öğrenmeye açık çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Eşsiz bir balık yemek için aradığınız yer karşınızda. Firmamız, müşteri sağlığına büyük önem veriyor ve bunun için her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor. Firmamız, ayrıca çalışanlarının kişisel temizliğine, disiplinli ve prensipli çalışmasına da özen gösteriyor. Her gün havalandırılan mekânımız ve son derece şık ağırlama hizmetimiz ile sizlere en lezzetli balığı sunmaya devam ediyoruz.

İletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşıp aileniz ve sevdikleriniz için hem rezervasyon yaptırabilir hem de dilediğiniz yemeği sipariş ederek anında lezzeti kapınıza getirtebilirsiniz. Firmamız yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde kaliteli yeme içme hizmeti sunmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR