• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bürobak Ofis Mobilyaları

Adres :

Arabayatağı Mah. Menderes Caddesi No : 8 Zirve Ofis Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Karabulut

E-Posta Adresi :

yasinkarabulut1216@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 463 54 32

Whatsapp 2:

0 (532) 799 59 12

Firmamız, ofis mobilyaları üretimi konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimlidir. Mobilya sektöründe Bursa/ Yıldırım’ da bulunan firmamız sadece bulunduğumuz çevrede değil, Türkiye’ nin her yerinden sipariş almaktadır. Kullandığımız hammadde ve işçilik ile gün geçtikçe adımızdan sıkça söz ettirmeyi başardık. Ofis ve büro özel tasarım ve satış mağazası olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz ürünler, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmekte ve kaliteden ödün vermeden yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, zengin ürün yelpazesi ve piyasadaki prestijli duruşu ile hizmet, güven ve kalite sunmaktadır. Mobilya sektöründe öncü ve güvenilir bir marka kimliği kazanmıştır. Müşterilerimiz için sunduğumuz bazı hizmetlerimiz; toplantı masası, ofis oturma grubu, ofis koltuğu, ofis sandalye modelleri, çalışma masası ve daha fazlasını bünyemizde bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin dayanıklılığı ve sağlamlığı hususunda müşterilerimize garanti vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edeceğiniz bir aile işletmesi olarak, sizleri tüm samimiyetimiz ile ağırlamaktayız. Bizlerle birlikte yol alan güler yüzlü ve profesyonel iş arkadaşlarımız sizleri ürünlerimiz hakkında her bir detayı atlamadan tam ve eksiksiz olarak anlatmaktadır. Dünya gelişmelerini takip eden kadromuz ile sizlere en trend ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizden aldığımız fikirler ve görüşler ile kendimizi her zaman canlı tutuyoruz.

Ürünlerimizi görmek ve bizlerle tanışmak için sizleri mağazamıza bekleriz. Teşekkürler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR